Bartłomiej Horaczuk: Udało się rozpędzić „lokomotywę inwestycyjną” w pożądanym kierunku

Bartłomiej Horaczuk, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” odpowiada na pytania dotyczące aktualnego stanu dróg w regionie Opolszczyzny, jak na rozwój dróg w województwie opolskim wpłynęły dotacje unijne oraz jakie są plany zarządu na przyszłość.

Bartłomiej Horaczuk: Udało się rozpędzić „lokomotywę inwestycyjną” w pożądanym kierunku
Od pięciu lat jest Pan dyrektorem Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu. Jakie ma Pan odczucia związane z jubileuszem?

Bartłomiej Horaczuk: Pani Redaktor, ten mały jubileusz to poczucie satysfakcji z dobrze wykonanej pracy naszego teamu. Udało się rozpędzić „lokomotywę inwestycyjną” w pożądanym kierunku, a jeszcze trochę przed nami i tempo trzeba utrzymać. Po spektakularnych sukcesach i oddaniu mieszkańcom kolejnej zakończonej inwestycji, cieszymy się, że mamy środki, aby dalej budować. Trzeba koniecznie zaznaczyć, że w ich pozyskiwaniu duże zasługi mają nasi radni przy ogromnym wsparciu marszałka Andrzeja Buły. Postawił on sobie za punkt honoru m.in. budowę spójnej sieci tras rowerowych w regionie, zwiększając tym samym możliwości pozyskania funduszy ze środków europejskich przeznaczonych na ochronę klimatu. To kolejne inwestycje, a zarazem wyzwanie dla nas.

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Otrzymasz dostęp do wybranych treści serwisu
  • Zyskasz wiedzę na temat „Nowości z branży”
  • Zapoznasz się z materiałami video
  • Otrzymasz dostęp do wybranych materiałów w „Katalogu realizacji”
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Zarejestruj się

Logowanie

Wywiady

Jerzy Graboś: Gwarantem sukcesu jest wzajemne zaufanie i szacunek

Jerzy Graboś, Prezes Dyrektor Generalny Przedsiębiorstwa Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO SA w Rzeszowie, jest związany ze spółką nieprzerwanie od 1985 r. Z okazji 65-lecia przedsiębiorstwa na rynku w rozmowie z redakcją czasopisma „Kruszywa” odpowiada na pytania dot. zmian zachodzących w firmie na przestrzeni tych wszystkich la...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.