Dynapac Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 32 782 71 00
E-mail: biuropolska@dynapac.com
WWW: https://dynapac.com/

Dynapac w Polsce działa od przeszło 25 lat. Nasi doświadczeni handlowcy, eksperci w swojej dziedzinie, dzięki bogatej wiedzy w zakresie technologii budowy dróg konfigurują maszyny w pełni spełniające oczekiwania i potrzeby każdej firmy drogowej. Obejmująca teren całej Polski sieć serwisowa Dynapac jest gwarancją niezawodnej i terminowej obsługi serwisowej naszych maszyn oraz utrzymania ich sprawności przez cały długi okres ich produkcyjnej żywotności.

Dynapac oferuje kompletny zakres maszyn do rozkładania i zagęszczania nawierzchni asfaltowej i gruntu:

– tandemowe walce do asfaltu

– walce do zagęszczania gruntu

– walce statyczne

– gąsienicowe i kołowe rozkładarki mas bitumicznych

– podajniki samobieżne

– lekki sprzęt zagęszczający

Dynapac to znacznie więcej niż maszyny. Na każdym etapie długoterminowej współpracy, która rozpoczyna się wraz ze sprzedażą sprzętu, zapewniamy wsparcie techniczne i dzielimy się fachową wiedzą.

Zakłady produkcyjne Dynapac znajdują się w Szwecji, Niemczech, Brazylii, Chinach i Indiach. Od 2017 r. Dynapac jest częścią międzynarodowej Grupy Fayat.

Wywiady

Kamila Czaja: Zero tolerance for compliance

1 czerwca 2023 r. Kamila Czaja objęła stanowisko Dyrektor Generalnej Volvo Maszyny Budowlane Polska. Jej współpraca z Volvo Construction Equipment trwa od 2010 r. Przez ostatnie lata pracowała w Belgii i Szwecji na stanowiskach związanych z: zarządzaniem systemami produkcji, jakością, bezpieczeństwem, planowaniem sprzedaży i produkcji oraz lean ...

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.