FAQ

Na początku lipca 2021 r. pojawiła się nowa wersja stron redakcyjnych czasopism: autostrady.elamed.pl, mosty.elamed.pl, magazynkruszywa.pl, drogi-publiczne.pl funkcjonująca pod adresem drogowo-mostowy.pl. Konta założone na poprzednich wersjach stron redakcyjnych nie zostały przeniesione, co wynikało z braku możliwości technicznych i systemowych.

Na drogowo-mostowy.pl zmieniła się struktura dostępu do materiałów dostępnych na stronie. W zależności od wykupionego pakietu użytkownik ma dostęp tylko do wybranych sekcji. Podział dostępu można znaleźć na stronie drogowo-mostowy.pl/wykup-dostep

Dane do logowania, które obowiązywały na poprzednich stronach redakcyjnych, nie obowiązują przy logowaniu na stronie drogowo-mostowy.pl – trzeba się ponownie zarejestrować na portalu.

Za wszelkie niedogodności oraz utrudnienia serdecznie Państwa przepraszamy, w razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą – wystarczy się skontaktować z Działem Obsługi Klienta, tel. 32 788 51 28, e-mail: dok@elamed.pl.

Aby móc zalogować się na konto, najpierw trzeba się zarejestrować na portalu.

W formularzu rejestracji należy podać adres e-mail, imię i nazwisko, numer telefonu, następnie potwierdzić adres e-mail wprowadzony w formularzu.

Jeśli mail z potwierdzeniem nie dotarł, warto sprawdzić folder SPAM.

Prenumeratorzy czasopism ,,Magazyn Autostrady”, ,,Mosty”, ,,Kruszywa”, ,,Drogi Publiczne” powinni podać mail, który został wskazany podczas zakupu prenumeraty.

Przypominamy! Dane do logowania, które obowiązywały na stronach redakcyjnych czasopism, nie obowiązują przy logowaniu na stronie drogowo-mostowy.pl – trzeba się ponownie zarejestrować na portalu.

Dostęp do portalu dla subskrybenta zostanie udostępniony po potwierdzeniu płatności przez system Dotpay. S.A..

Aby zalogować się na swoje konto, należy wcześniej się zarejestrować. Adres e-mail podany w trakcie rejestracji i przy zakupie prenumeraty musi być ten sam.

Przypominamy! Dane do logowania, które obowiązywały na poprzednich stronach redakcyjnych, nie obowiązują przy logowaniu na stronie drogowo-mostowy.pl – trzeba się ponownie zarejestrować na portalu.

Prenumeratorzy papierowych wersji czasopism ,Magazyn Autostrady”, ,,Mosty”, ,,Kruszywa”, ,,Drogi Publiczne” mają dostęp do wybranych treści zamieszczonych w serwisie. Aby uzyskać dostęp do wszystkich treści, należy wykupić opcję subskrypcji.

Jeśli posiadają Państwo dodatkowe pytania dotyczące funkcjonowania portalu drogowo-mostowy.pl serdecznie zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta: tel. 32 788 51 28, e-mail: dok@elamed.pl.

Pracownicy Działu Obsługi Klienta są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00.

Wykupienie subskrypcji jest możliwe tylko i wyłącznie za pośrednictwem portalu w profilu klienta.

Jeżeli jesteś już prenumeratorem i chcesz skorzystać z niższej ceny dostępu do portalu, prosimy o niezwłoczny kontakt z Działem Obsługi Klienta. Wcześniejsza komunikacja z DOK w sprawie dostępu do portalu i anulowania wcześniej zakupionej prenumeraty pozwoli przyspieszyć proces weryfikacji transakcji w systemie oraz zwrot należności za prenumeratę.

Płatności za dostęp do portalu można dokonać jedynie poprzez serwis płatności on-line Dotpay S.A.

W razie niepowodzenia należy odświeżyć stronę i spróbować dokonać zakupu jeszcze raz.

Zakupiona subskrypcja obowiązuje na okres jednego roku (od momentu zakupu) i nie podlega zwrotowi.

Jeśli posiadają Państwo dodatkowe pytania dotyczące funkcjonowania portalu drogowo-mostowy.pl serdecznie zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta: tel. 32 788 51 28, e-mail: dok@elamed.pl.

Pracownicy Działu Obsługi Klienta są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00.

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.