Przetarg na drugą jezdnię dla obwodnicy Kępna

Do publikacji w Dzienniku Urzędowym UE wysłano dokumenty przetargowe na zaprojektowanie i wybudowanie drugiej jezdni obwodnicy Kępna w ciągu drogi ekspresowej S11. Inwestycja realizowana będzie w latach 2024 - 2027 w ramach Rządowego Programu Budowy Dróg Krajowych do 2030 r.

Przetarg na drugą jezdnię dla obwodnicy Kępna

Rozpoczęty przetarg dotyczy zaprojektowania i wybudowania drugiej jezdni na odc. ok. 4 km, jadąc od strony północnej za węzłem Kępno Wschód do węzła Baranów. W ramach inwestycji powstaną również obiekty pod drugą jezdnię nad drogą powiatową nr 5704P, linią kolejową nr 272. 31 sierpnia rozpoczął się również przetarg na przedłużenie S11 od końca obwodnicy Kępna do początku obwodnicy Olesna w woj. opolskim, odcinek o długości ok 46 km.

Pozostałe odcinki S11 w woj. wielkopolskim

Trwają prace projektowe dla budowy trasy S11 od granicy z woj. zachodniopomorskim do granicy z woj. opolskim. Długość projektowanej S11 w woj. wielkopolskim to około 280 km, podzielonych na następujące odcinki:   

1.    Szczecinek – Piła o długości około 59 km,

2.    Piła – Ujście o długości około 20 km,

3.    Ujście – Oborniki o długości około 43 km,

4.    Oborniki – Poznań wraz z obwodnicą Obornik o długości około 22 km, 

<...

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupioną subskrypcją.

Dlaczego warto wykupić subskrypcję?

  • Otrzymujesz dostęp do unikalnych treści serwisu
  • Uzyskasz dostęp do sekcji: „Tylko u nas”
  • Masz możliwość korzystania z materiałów w strefie: „Pliki do pobrania”
  • Zapoznasz się z interesującymi materiałami, komentarzami przedstawicieli branży oraz wywiadami niepublikowanymi wcześniej na łamach naszych czasopism
Wykup dostęp

Logowanie

Wywiady

Marcin Opaliński: Nasza historia właśnie się rozpoczęła

Marcin Opaliński, Prezes Zarządu UNIMOT Bitumen, w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” zdradza kulisy formalizowania spółki UNIMOT Bitumen, a także wskazuje, co wyróżnia ją spośród innych producentów asfaltu. Odpowiada również na pytania dotyczące zagranicznych rynków, innowacji i planów firmy na przyszłość. Spółka UNIMOT Bitumen od kilku ...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.