PGE Ekoserwis S.A.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 32 429 47 00
E-mail: kontakt.pgeekoserwis@gkpge.pl
WWW: https://pgeekoserwis.pl/pl/

PGE Ekoserwis S.A. jest liderem segmentu biznesowego dedykowanego gospodarce obiegu zamkniętego. Na bazie odpadów i ubocznych produktów z energetyki oferuje ponad 200 wyrobów dla zdywersyfikowanych gałęzi gospodarki – na przykład budownictwa, inżynierii lądowej i kolejowej lub rolnictwa. Spółka z Grupy PGE aktywnie wspiera transformację regionów poprzemysłowych. Stawia na rekultywację zdegradowanych terenów w kierunku przywracania im walorów naturalnych oraz inwestycyjnych między innymi na cele budowy instalacji odnawialnych źródeł energii. Przetwarzając uboczne materiały w pełnowartościowe wyroby – takie jak: stabilizacje i podbudowy drogowe, piasek i kruszywa żużlowe, spoiwa hydrauliczne oraz nawozy – stwarza wiele możliwości ich wykorzystania, a tym samym skutecznego oszczędzania surowców naturalnych.

Wywiady

Waldemar Gajeski: Mosty łączą ludzi

Waldemar Gajeski, dyrektor Dyrekcji Mostowej STRABAG, w rozmowie z redakcją czasopisma „Mosty” odpowiada na pytania związane m.in. z kryzysową sytuacją w branży budowlanej oraz rozwiązaniami systemowymi, które mogłyby pomóc polskim firmom go przetrwać. Ponadto omawia perspektywy branży mostowej na przyszły rok, a także zdradza, która realizacja ...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.