Kruszywa

Dane kontaktowe:
Telefon: tel. +48 885 058 815
E-mail: m.machura@elamed.pl
WWW: https://drogowo-mostowy.pl/

W opinii czytelników magazyn „Kruszywa” jest najprężniej rozwijającym się czasopismem w branży.

W magazynie szczegółowo omawiamy zagadnienia dotyczące kruszyw naturalnych, sztucznych i z recyklingu. Prezentujemy sprawdzone produkty i technologie a także innowacyjne rozwiązania i urządzenia wykorzystywane do  produkcji i obróbki kamienia. Ponadto analizujemy obowiązujące normy prawne, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów uzyskania koncesji na wydobycie kruszywa, ochrony środowiska i rekultywacji terenów powydobywczych.

Dzięki „Kruszywom” czytelnicy mają dostęp do najważniejszych wiadomości z kraju i ze świata – aktualnych wydarzeń, informacji o konkursach, konferencjach, sympozjach i targach.

Nasi czytelnicy to przedstawiciele kopalni kruszyw, cementowni, zakładów wapienniczych i gipsowych, firm recyklingowych, przedsiębiorstw budownictwa drogowego, instytucji i stowarzyszeń

Kruszywa”:

zawsze aktualny przegląd najważniejszych wydarzeń branży kruszywowej,

  • przegląd zagadnień formalnoprawnych górnictwa kruszywowego,
  • prognozy funkcjonowania rynku surowców skalnych na najbliższe lata,
  • opinie specjalistów, mających realny wpływ na rynek kruszyw w Polsce,
  • regularny dostęp do innowacyjnych rozwiązań i technologii stosowanych w zakładach produkujących kruszywa,
  • opisy wiodących firm i zakładów, zajmujących się produkcją, dystrybucją i przetwarzaniem kruszyw,
  • dostęp do informacji związanych bezpieczeństwem pracy w górnictwie skalnym.

 

Wywiady

Robert Geryło: Polska jest jednym z ważniejszych rynków produkcji wyrobów budowlanych

Dr inż. Robert Geryło, Dyrektor Instytutu Techniki Budowlanej (ITB), w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” odkrywa główne cele i zadania instytutu, który odgrywa kluczową rolę w rozwijaniu nowoczesnego budownictwa w Polsce. ITB, jako wiodący ośrodek badawczy, nie tylko uzyskał wysoką kategorię A w dwóch ostatnich ewaluacjach jakości, ale t...

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.