IV Forum Dróg Publicznych za nami!

28 listopada – 1 grudnia 2023 r. w Bukowinie Tatrzańskiej odbyło się IV Forum Dróg Publicznych. Wydarzenie zorganizowane zostało przez redakcję „Dróg Publicznych”, „Magazynu Autostrady” oraz czasopisma „Mosty”. Wydarzenie skupiło w jednym miejscu ekspertów oraz przedstawicieli kadry zarządzającej inwestycjami infrastrukturalnymi, tworząc wyjątkową przestrzeń do wymiany wiedzy, doświadczeń i nowatorskich pomysłów.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją oraz galerią zdjęć!

Wywiady

Zbigniew Tabor: Aby zarządzać drogami, potrzebna jest wizja

Zbigniew Tabor, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach, w wywiadzie z redakcją „Magazynu Autostrady” podzielił się refleksjami na temat swojej 25-letniej kariery oraz ewolucji branży drogowej w Polsce. Jego osiągnięcia, takie jak budowa nowoczesnego zarządu dróg oraz wdrożenie Wytycznych Technicznych ZDW, stały się fundamentem rozwoju i...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.