Marcin Lewandowski: Najlepsi inżynierowie lubią najcięższe wyzwania

Marcin Lewandowski, wiceprezes pionu realizacji w Grupie NDI, w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” odpowiada na pytania dot. zarządzania zespołem, nowych projektów, wymagających kontraktów oraz zagranicznych praktyk w budownictwie infrastrukturalnych. Dzieli się także swoimi przemyśleniami o najtrudniejszych aspektach branży budowlanej.

MAU_3_23_nasz_wywiad_Marcin_LewandowskiMarcin Lewandowski, wiceprezes pionu realizacji w Grupie NDI

Od 1 września ubiegłego roku objął Pan stanowisko wiceprezesa pionu realizacji w grupie NDI. Jak Pan ocenia ten czas i co jest dla Pana najważniejsze w zarządzaniu zespołami?

Marcin Lewandowski: Zawsze najważniejszy jest dla mnie zespół – mocny i kompetentny. Zespół NDI, do którego trafiłem, taki jest. Cieszę się, że mogę pracować z najlepszymi, ale najlepsi potrzebują wyzwań. Ambitny inżynier chce mieć poprzeczkę ustawioną wysoko. Dlatego staramy się startować i uczestniczyć w dużych, trudnych projektach, które są jednocześnie technicznymi wyzwaniami. Ten zespół zawsze może też liczyć na moje wsparcie. Ważne jest dla mnie uczestniczenie w inwestycji, bycie blisko realizacji, szybkie reagowanie na wszelkiego rodzaju problemy – sprawne rozwiązywanie tych problemów ma wprost przełożenie na harmonogram czy tempo realizacji. Parę miesięcy w Grupie NDI to kilka nowych projektów, w przypadku których bezpośrednio podejmowałem decyzję.

Jakie to pro...

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupioną prenumeratą lub subskrypcją.

Dlaczego warto wykupić dostęp?

  • Otrzymujesz dostęp do unikalnych treści serwisu
  • Uzyskasz dostęp do sekcji: „Tylko u nas”
  • Zapoznasz się z interesującymi materiałami, komentarzami przedstawicieli branży oraz wywiadami niepublikowanymi wcześniej na łamach naszych czasopism
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Wykup dostęp

Logowanie

Wywiady

Robert Geryło: Polska jest jednym z ważniejszych rynków produkcji wyrobów budowlanych

Dr inż. Robert Geryło, Dyrektor Instytutu Techniki Budowlanej (ITB), w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” odkrywa główne cele i zadania instytutu, który odgrywa kluczową rolę w rozwijaniu nowoczesnego budownictwa w Polsce. ITB, jako wiodący ośrodek badawczy, nie tylko uzyskał wysoką kategorię A w dwóch ostatnich ewaluacjach jakości, ale t...

Relacje

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.