PrOWERk Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: + 48 12 422 33 36
E-mail: info@prowerk.pl
WWW: https://www.prowerk.pl/

Firma PrOWERk od ponad 30 lat produkuje, dostarcza i montuje urządzenia BRD.

Swoją działalność rozpoczęła od dostaw barier ochronnych drogowych i mostowych U-14a wraz z elementami uzupełniającymi. W kolejnych latach sukcesywnie rozszerzała ofertę handlową o barieroporęcze, osłony przeciwolśnieniowe, energochłonne czy zabezpieczające oraz różnego typu ochronne bariery linowe. Najnowszymi produktami w ofercie firmy są siatki zabezpieczające szczeliny pomiędzy obiektami inżynierskimi oraz mobilne osłony energochłonne TMA montowane do samochodów o masie do 3,5 tony, które zabezpieczają pracowników podczas prac na drodze.

Wywiady

Robert Geryło: Polska jest jednym z ważniejszych rynków produkcji wyrobów budowlanych

Dr inż. Robert Geryło, Dyrektor Instytutu Techniki Budowlanej (ITB), w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” odkrywa główne cele i zadania instytutu, który odgrywa kluczową rolę w rozwijaniu nowoczesnego budownictwa w Polsce. ITB, jako wiodący ośrodek badawczy, nie tylko uzyskał wysoką kategorię A w dwóch ostatnich ewaluacjach jakości, ale t...

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.