labotest-sp-z-o-o-fot.1.

Labotest Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: (32) 256 95 49
E-mail: labotest@labotest.pl
WWW: https://www.labotest.pl/

Laboratorium Inżynierii Lądowej Labotest Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową obsługą inżynierii lądowej.

Labotest powstał w 1993 roku. Od 2003 posiadamy akredytację Polskiego Centrum Akredytacji Nr AB 442. Spełniamy wymagania normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02.

Labotest wykonuje badania fizyko-mechaniczne kruszyw i gruntów, betonów, mieszanek betonowych oraz spoiw, mieszanek mineralno-asfaltowych i nawierzchni asfaltowych, odpadów powęglowych oraz żużli, prowadzi geotechniczne badania terenowe warstw konstrukcyjnych.

Współpracujemy z największymi firmami z branży drogowej, górniczej, energetycznej, kolejowej, urzędami administracji publicznej, producentami kruszyw oraz jednostkami naukowymi. Świadczymy usługi w zakresie Zakładowej Kontroli Produkcji.

Jesteśmy na największych budowach w Polsce, a zadowolenie naszych klientów to dla nas największa motywacja do ciężkiej pracy.

Wywiady

Waldemar Gajeski: Mosty łączą ludzi

Waldemar Gajeski, dyrektor Dyrekcji Mostowej STRABAG, w rozmowie z redakcją czasopisma „Mosty” odpowiada na pytania związane m.in. z kryzysową sytuacją w branży budowlanej oraz rozwiązaniami systemowymi, które mogłyby pomóc polskim firmom go przetrwać. Ponadto omawia perspektywy branży mostowej na przyszły rok, a także zdradza, która realizacja ...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.