HABA-Beton Johann Bartlechner Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: + 48 77 405 69 00
E-mail: ujazd@haba-beton.pl
WWW: https://www.haba-beton.com/pl/

HABA-Beton to kompetencja oraz jakość w dziedzinie infrastruktury podziemnej. Historia HABA-Beton to ponad 100 lat, na przełomie których firma stała się wiodącą marką na europejskim rynku rur oraz systemów kanalizacyjnych z betonu i żelbetu. Wraz ze swoimi ambitnymi i zmotywowanymi pracownikami, firma HABA-Beton stała się niezawodnym i solidnym partnerem biur inżynierskich, firm budowlanych oraz inwestorów. Odwodnienia liniowe, bariery ochronne, rury, studnie, zbiorniki monolityczne oraz ekologiczna technologia wytwarzania, tworzą główny filar działalności firmy HABA-Beton.

Wywiady

Cezary Garczarczyk: Bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego to nadrzędny cel, którym się kieruję

Cezary Garczarczyk, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Będzinie, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” opowiada o swojej motywacji do pracy związanej z infrastrukturą drogową oraz strategiach, jakie stosuje w zarządzaniu nimi. Podkreśla, że inwestycje drogowe muszą być skoncentrowane na potrzebach społeczności lokalnej, a angażowanie mieszka...

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.