Małgorzata Jop: Po prostu jesteśmy światu potrzebni

W tym roku firma Ferrocarbo obchodzi rocznicę 20-lecia działalności. Małgorzata Jop – Wiceprezes Zarządu Ferrocarbo Sp. z o.o. – przy okazji rozmowy o jubileuszu z redakcją czasopisma „Kruszywa” opowiedziała także o rynku badań kruszyw, kontroli jakości surowców oraz o ochronie środowiska.


Małgorzata Jop – Wiceprezes Zarządu Ferrocarbo Sp. z o.o.

Zakład Badań Laboratoryjnych Ferrocarbo działa na polskim rynku od 2003 r. Proszę przyjąć gratulacje z okazji imponującego jubileuszu 20-lecia istnienia firmy!

Małgorzata Jop: Bardzo dziękuję w imieniu całej rodziny Ferrocarbo! Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi i dumni, że udało nam się uzyskać faktycznie wspaniały i okazały wynik. Daje nam to ogromną satysfakcję, motywację i zapał do dalszego działania, rozwoju i wnoszenia jeszcze więcej dobrego dla świata. Ferrocarbo jest dla nas niemalże jak dziecko, to firma rodzinna, która powstała z rodzinnej pasji. Zarówno rodzice, jak i ja z bratem, jesteśmy absolwentami Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki na Akademii Górniczo-Hutniczej. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy hucznie i z wielką pompą nie obchodzili imponującego jubileuszu 20-lecia naszej firmy, to dla nas wielkie święto. Od początku roku celebrujemy na różnego rodzaju konferencjach naukowych i eventach branżowych. Na „górniku na nartach” dostaliśmy nawet tort niespodziankę. Jest to impreza, którą jako zapaleni narciarze uwielbiamy, co roku w niej czynny udział i ją wspieramy. Mnie ten niezwykle miły gest bardzo wzruszył, aż s...

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Otrzymasz dostęp do wybranych treści serwisu
  • Zyskasz wiedzę na temat „Nowości z branży”
  • Zapoznasz się z materiałami video
  • Otrzymasz dostęp do wybranych materiałów w „Katalogu realizacji”
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Zarejestruj się

Logowanie

Wywiady

Zbigniew Tabor: Aby zarządzać drogami, potrzebna jest wizja

Zbigniew Tabor, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach, w wywiadzie z redakcją „Magazynu Autostrady” podzielił się refleksjami na temat swojej 25-letniej kariery oraz ewolucji branży drogowej w Polsce. Jego osiągnięcia, takie jak budowa nowoczesnego zarządu dróg oraz wdrożenie Wytycznych Technicznych ZDW, stały się fundamentem rozwoju i...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.