Zbigniew Tabor: Aby zarządzać drogami, potrzebna jest wizja

Zbigniew Tabor, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach, w wywiadzie z redakcją „Magazynu Autostrady” podzielił się refleksjami na temat swojej 25-letniej kariery oraz ewolucji branży drogowej w Polsce. Jego osiągnięcia, takie jak budowa nowoczesnego zarządu dróg oraz wdrożenie Wytycznych Technicznych ZDW, stały się fundamentem rozwoju infrastruktury drogowej na terenie całego kraju. Rozmawiając o swoich doświadczeniach, podkreśla także znaczenie aspektów społecznych i prawnych oraz motywację do pozostawienia trwałego dziedzictwa drogowego. Dodaje, że zaufanie i inspiracja odgrywają istotną rolę w jego pracy jako lidera. Zwraca też uwagę na potrzebę zaufania w relacjach interpersonalnych dla efektywnej realizacji inwestycji drogowych.

Redakcja „Magazynu Autostrady” składa najserdeczniejsze gratulacje z okazji wspaniałego jubileuszu!

Zbigniew Tabor: Bardzo dziękuję, także w imieniu wszystkich obecnych i byłych pracowników ZDW w Katowicach.

Czy jest Pan w stanie wskazać, jakie osiągnięcia uważa Pan za najważniejsze w swojej karierze na stanowisku dyrektora Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach?

Zbigniew Tabor: To rzeczywiście trudne pytanie. Odważę się powiedzieć, że w okresie 25 lat jest ich kilka. Podstawą jest zbudowanie nowoczesnego zarządu dróg, który jest firmą inżynierską. Następnie wdrożenie Wytycznych Technicznych ZDW w Katowicach. Wypełniły one istotny brak w nasz...

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Otrzymasz dostęp do wybranych treści serwisu
  • Zyskasz wiedzę na temat „Nowości z branży”
  • Zapoznasz się z materiałami video
  • Otrzymasz dostęp do wybranych materiałów w „Katalogu realizacji”
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Zarejestruj się

Logowanie

Wywiady

Zbigniew Tabor: Aby zarządzać drogami, potrzebna jest wizja

Zbigniew Tabor, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach, w wywiadzie z redakcją „Magazynu Autostrady” podzielił się refleksjami na temat swojej 25-letniej kariery oraz ewolucji branży drogowej w Polsce. Jego osiągnięcia, takie jak budowa nowoczesnego zarządu dróg oraz wdrożenie Wytycznych Technicznych ZDW, stały się fundamentem rozwoju i...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.