Wajm Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 602 155 661
E-mail: wajm@pianobeton.pl
WWW: https://www.pianobeton.pl/

Pianobeton to nasza pasja. Produkujemy go nieprzerwanie od ponad 30 lat. Korzystamy z holenderskich maszyn i środków pianotwórczych. Nasza technologia zapewnia ciągłą produkcję Pianobetonu na placu budowy, o wydajności nawet 50 m3 na godzinę, gwarantując stałe i niezmienne parametry budulca od pierwszego do ostatniego metra sześciennego. Zrealizowaliśmy ponad 5000 projektów z zastosowaniem Pianobetonu w Polsce i Europie.

Wywiady

Janusz Rymsza: Funkcjonalizm – nowy styl w mostownictwie wywiad z dr. hab. inż. Januszem Rymszą, prof. IBDiM

Naukowiec i praktyk wyróżniany za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie budownictwa dr hab. inż. Janusz Rymsza, prof. IBDiM, znany jest jako znamienity specjalista pełnego zakresu robót mostowych. Posiada uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji projektanta i kierownika budowy obiektów inżynierskich. W swoich działaniach zajmuje się głó...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.