Zespół ds. analizy przebiegu autostrady A4 rozpoczął prace

Dyrektor Oddziału GDDKiA Wrocław powołał wewnętrzny Zespół ds. analizy przebiegu autostrady A4 w powiązaniu komunikacyjnym z innymi drogami regionu.

Zespół ds. analizy przebiegu autostrady A4 rozpoczął prace

Zadaniem Zespołu będzie sprawdzenie funkcjonalności rozwiązań komunikacyjnych przyjętych dla autostrady A4 w opracowanym Studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowym, w szczególności w kontekście skomunikowania autostrady z innymi drogami regionu. Integralną częścią prowadzonej analizy będą spotkania z włodarzami gmin, przez które przebiega A4. Wzajemny dialog, wskazanie potrzeb, wymiana spostrzeżeń i argumentów są niezwykle istotne dla sprawnego i efektywnego planowania rozwoju układu drogowego Dolnego Śląska. Przeprowadzona analiza pozwoli w sposób całościowy i kompletny spojrzeć na kwestię przebudowy tak ważnej dla regionu trasy.

źródło i fot. GDDKiA

Przeczytaj również: DK80 w Górsku i Przysieku wyremontowana

Wywiady

Zbigniew Tabor: Aby zarządzać drogami, potrzebna jest wizja

Zbigniew Tabor, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach, w wywiadzie z redakcją „Magazynu Autostrady” podzielił się refleksjami na temat swojej 25-letniej kariery oraz ewolucji branży drogowej w Polsce. Jego osiągnięcia, takie jak budowa nowoczesnego zarządu dróg oraz wdrożenie Wytycznych Technicznych ZDW, stały się fundamentem rozwoju i...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.