Wyjazd techniczny na obwodnicę Nowego Miasta Lubawskiego

Zarząd Oddziału Pomorsko-Kujawskiego Związku Mostowców RP zorganizował 27 maja br. wyjazd techniczny na budowę obwodnicy Nowego Miasta Lubawskiego usytuowanej w ciągu drogi krajowej nr 15.

Wyjazd techniczny na obwodnicę Nowego Miasta Lubawskiego

Długość projektowanej obwodnicy 17,25 km w układzie przekroju poprzecznego jednojezdniowego 2+1, w klasie GP. W ciągu obwodnicy usytuowanych jest 14 drogowych obiektów inżynierskich, m.in. z mostem kablobetonowym przez rzekę Wel o długości 267,30 m o przekroju skrzynkowym.

Oprac.: Cz. Szczesik

Przeczytaj również: Obwodnica Metropolii Trójmiejskiej

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Otrzymasz dostęp do wybranych treści serwisu
  • Zyskasz wiedzę na temat „Nowości z branży”
  • Zapoznasz się z materiałami video
  • Otrzymasz dostęp do wybranych materiałów w „Katalogu realizacji”
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Zarejestruj się

Logowanie

Wywiady

Waldemar Gajeski: Mosty łączą ludzi

Waldemar Gajeski, dyrektor Dyrekcji Mostowej STRABAG, w rozmowie z redakcją czasopisma „Mosty” odpowiada na pytania związane m.in. z kryzysową sytuacją w branży budowlanej oraz rozwiązaniami systemowymi, które mogłyby pomóc polskim firmom go przetrwać. Ponadto omawia perspektywy branży mostowej na przyszły rok, a także zdradza, która realizacja ...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.