Rafineria Gdańska Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 58 308 72 39
E-mail:
WWW: https://rafineriagdanska.pl/

Rafineria Gdańska to lider na polskim rynku asfaltów w opracowywaniu i wdrażaniu nowoczesnych i coraz bardziej ekologicznych produktów do budowy nawierzchni asfaltowych. To firma odpowiedzialna, szczególnie dbająca o środowisko naturalne, zapobiegająca zanieczyszczaniom, świadoma zachodzących zmian klimatycznych i polityki Green Deal. Swoim klientom oferuje szeroką gamę asfaltów: drogowych, modyfikowanych MODBIT, bardzo wysokomodyfikowanych MODBIT HiMA czy przemysłowych. Wprowadziła na polski rynek budownictwa drogowego unikalne produkty: asfalty modyfikowane z dodatkiem gumy (MODBIT CR) oraz asfalty drogowe WMA. Wszystko po to, aby jak najlepiej dostosować produkty do potrzeb klientów.

Wywiady

Waldemar Gajeski: Mosty łączą ludzi

Waldemar Gajeski, dyrektor Dyrekcji Mostowej STRABAG, w rozmowie z redakcją czasopisma „Mosty” odpowiada na pytania związane m.in. z kryzysową sytuacją w branży budowlanej oraz rozwiązaniami systemowymi, które mogłyby pomóc polskim firmom go przetrwać. Ponadto omawia perspektywy branży mostowej na przyszły rok, a także zdradza, która realizacja ...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.