Rafineria Gdańska Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 58 308 72 39
E-mail:
WWW: https://rafineriagdanska.pl/

Rafineria Gdańska to lider na polskim rynku asfaltów w opracowywaniu i wdrażaniu nowoczesnych i coraz bardziej ekologicznych produktów do budowy nawierzchni asfaltowych. To firma odpowiedzialna, szczególnie dbająca o środowisko naturalne, zapobiegająca zanieczyszczaniom, świadoma zachodzących zmian klimatycznych i polityki Green Deal. Swoim klientom oferuje szeroką gamę asfaltów: drogowych, modyfikowanych MODBIT, bardzo wysokomodyfikowanych MODBIT HiMA czy przemysłowych. Wprowadziła na polski rynek budownictwa drogowego unikalne produkty: asfalty modyfikowane z dodatkiem gumy (MODBIT CR) oraz asfalty drogowe WMA. Wszystko po to, aby jak najlepiej dostosować produkty do potrzeb klientów.

Wywiady

Robert Geryło: Polska jest jednym z ważniejszych rynków produkcji wyrobów budowlanych

Dr inż. Robert Geryło, Dyrektor Instytutu Techniki Budowlanej (ITB), w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” odkrywa główne cele i zadania instytutu, który odgrywa kluczową rolę w rozwijaniu nowoczesnego budownictwa w Polsce. ITB, jako wiodący ośrodek badawczy, nie tylko uzyskał wysoką kategorię A w dwóch ostatnich ewaluacjach jakości, ale t...

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.