Naue Polska Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 22 244 00 74
E-mail: poland@naue.com
WWW: https://www.naue.com/

Naue to jeden z wiodących, globalnych producentów geosyntetyków. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu i wytwarzaniu wysokiej jakości rozwiązań, odpowiadających współczesnym wyzwaniom inżynierii geotechnicznej. Jesteśmy zaangażowani rozwój, produkcję i stosowanie geosyntetyków, zatrudniając 500 pracowników.  Nasze biuro inżynierskie oraz usługi instalacyjne umożliwiają nam oferowanie naszym partnerom kompleksowych usług. Opracowujemy rozwiązania dla budownictwa drogowego, kolejowego, wodnego, przemysłowego i ochrony środowiska.

Wywiady

Waldemar Gajeski: Mosty łączą ludzi

Waldemar Gajeski, dyrektor Dyrekcji Mostowej STRABAG, w rozmowie z redakcją czasopisma „Mosty” odpowiada na pytania związane m.in. z kryzysową sytuacją w branży budowlanej oraz rozwiązaniami systemowymi, które mogłyby pomóc polskim firmom go przetrwać. Ponadto omawia perspektywy branży mostowej na przyszły rok, a także zdradza, która realizacja ...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.