Magazyn Autostrady

Magazyn Autostrady

Dane kontaktowe:
Telefon: + 48 885 058 812
E-mail: autostrady@elamed.pl
WWW: https://autostrady.elamed.pl/

„Magazyn Autostrady” jest pomocnym i niezbędnym narzędziem w poznawaniu najnowszych trendów w branży. Misją czasopisma jest dostarczanie praktycznej, sprawdzonej, popartej przykładami wiedzy z zakresu szeroko pojętego budownictwa drogowego. Na łamach magazynu poruszana jest różnorodna tematyka, która usystematyzowana jest w następujących działach:

  • Materiały – w tym dziale prezentujemy problemy i rozwiązania związane z doborem oraz użytkowaniem materiałów stosowanych w budownictwie drogowym. Geosyntetyki, mieszanki mineralno-asfaltowe, chemia budowlana nie mają przed nami tajemnic.
  • Inżynieria ruchu drogowego – dział poświęcony konkretnym sposobom rozwiązywania problemów, przed którymi stają projektanci dróg w Polsce i na świecie.
  • Technologie/innowacje – opisujemy i analizujemy już stosowane rozwiązania lub te, które dopiero mogą zostać wprowadzone w budownictwie drogowym.
  • Badania i analizy – dział przeznaczony dla przedstawienia konkretnych badań, które mogą pomóc przy realizacji projektów drogowych.

Czasopismo tworzone jest przez największe autorytety z zakresu budownictwa drogowego w Polsce. Naszą kadrę naukową reprezentują przedstawiciele najważniejszych uczelni technicznych w Polsce, co jednocześnie stanowi o naszej sile i wartości. Ponadto zawsze jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi autorami, a nowoczesny model zarządzania magazynem tylko taką współpracę ułatwia.

 

Wywiady

Marcin Opaliński: Nasza historia właśnie się rozpoczęła

Marcin Opaliński, Prezes Zarządu UNIMOT Bitumen, w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” zdradza kulisy formalizowania spółki UNIMOT Bitumen, a także wskazuje, co wyróżnia ją spośród innych producentów asfaltu. Odpowiada również na pytania dotyczące zagranicznych rynków, innowacji i planów firmy na przyszłość. Spółka UNIMOT Bitumen od kilku ...

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.