Grupa Pietrucha

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 513 094 015
E-mail: oferta@pietrucha.pl
WWW: https://www.pietrucha.pl/pl/

Grupa Pietrucha to nowoczesne polskie przedsiębiorstwo rodzinne z ponad 60-letnią historią, specjalizujące się w wytwarzaniu i dystrybucji najwyższej klasy zaawansowanych i innowacyjnych profili geotechnicznych i rozwiązań retencyjnych o szerokim zastosowaniu w sektorze inżynierii lądowej i wodnej. Ofertę grodzic winylowych i hybrydowych oraz specjalistycznych georusztów o sztywnych węzłach, uzupełniają mobilne systemy zabezpieczeń przeciwpowodziowych.

Rozwiązanie i produkty oferowane przez Grupę Pietrucha znajdują szerokie zastosowanie w 40 krajach na 5 kontynentach, szczególnie w regionach wrażliwych na wpływ globalnych zmian klimatycznych.

W skład Grupy wchodzą trzy zakłady produkcyjne w Polsce i na Filipinach, spółki handlowe i usługowe.

 

Wywiady

Waldemar Gajeski: Mosty łączą ludzi

Waldemar Gajeski, dyrektor Dyrekcji Mostowej STRABAG, w rozmowie z redakcją czasopisma „Mosty” odpowiada na pytania związane m.in. z kryzysową sytuacją w branży budowlanej oraz rozwiązaniami systemowymi, które mogłyby pomóc polskim firmom go przetrwać. Ponadto omawia perspektywy branży mostowej na przyszły rok, a także zdradza, która realizacja ...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.