logo ulma

ULMA Construccion Polska S.A.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 22 506 70 00
E-mail: kontakt@ulmaconstruction.pl
WWW: https://www.ulmaconstruction.pl/

Stoi za nami ponad 60-letnia tradycja w obszarze budownictwa. Przez ten czas staliśmy się jednym z wiodących producentów systemów deskowań i rusztowań na świecie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie inwestycje potrzebują doświadczenia, rzetelności i wysokiej jakości.

ULMA Construction jest obecna w ponad 50 krajach, na wszystkich kontynentach. Zdobyta wiedza i doświadczenie z całego świata pozwalają zagwarantować naszym klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, towarzysząc im na każdym etapie projektu – począwszy od znalezienia optymalnego rozwiązania, poprzez szczegółową analizę techniczną i oszacowanie kosztów, kończąc na dostarczeniu na budowę zamówionego sprzętu. Polski oddział, ULMA Construccion Polska S.A., prowadzi działalność w 10 filiach i posiada 4 centra logistyczne umożliwiające sprawną realizację dostaw na terenie całego kraju.

Nasz sprzęt, dzięki swojej uniwersalności i wytrzymałości, znajduje zastosowanie we wszystkich sektorach budownictwa. Dostarczamy go na potrzeby budownictwa kubaturowego, inżynieryjnego a także do realizacji obiektów przemysłowych i energetycznych.

W naszej ofercie znajdują się deskowania ścienne i słupowe, stropowe, wznoszące oraz deskowania do budowy mostów i tuneli, a także systemy podpór, wież i zabezpieczeń. Ponadto oferujemy rusztowania wykonane według najwyższych standardów jakości, w tym rusztowania fasadowe, platformy robocze i konstrukcje przestrzenne do realizacji obiektów o dowolnej geometrii.

Wywiady

Kamila Czaja: Zero tolerance for compliance

1 czerwca 2023 r. Kamila Czaja objęła stanowisko Dyrektor Generalnej Volvo Maszyny Budowlane Polska. Jej współpraca z Volvo Construction Equipment trwa od 2010 r. Przez ostatnie lata pracowała w Belgii i Szwecji na stanowiskach związanych z: zarządzaniem systemami produkcji, jakością, bezpieczeństwem, planowaniem sprzedaży i produkcji oraz lean ...

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.