Eurovia POLSKA S.A.

Dane kontaktowe:
Telefon: + 48 71 380 03 00
E-mail: wroclaw@eurovia.pl
WWW: https://eurovia.pl/

Eurovia  jest wiodącym wykonawcą  w zakresie budowy i utrzymania infrastruktury drogowej. Dzięki szerokiej gamie technologii możemy realizować nowoczesne inwestycje drogowe przy zachowaniu najwyższych standardów środowiskowych.

Realizujemy zarówno lokalne projekty, jak również zadania wpływające na jakość infrastruktury drogowej w skali całego kraju. W naszym portfolio znajdują się także realizacje na rzecz rozwoju transportu publicznego i przestrzeni miejskich.

Współpracujemy też z inwestorami z sektora prywatnego realizując kompleksową obsługę inwestycji komercyjnych  w tym budowę parkingów, placów manewrowych, dróg dojazdowych do obiektów takich jak centra handlowe, osiedla mieszkaniowe, centra logistyczne i przemysłowe.

Eurovia jest także jednym z kluczowych producentów kruszyw i mieszanek mineralno-asfaltowych i asfaltów modyfikowanych. Gwarantuje to sprawną realizację inwestycji bez ryzyka przestojów oraz zachowanie wysokiej jakości wykonywanych robót.

Kompleksowość naszych projektów związana jest także z szerokim wachlarzem kompetencji – możemy zaprojektować, wykonać, a potem zapewnić serwis i utrzymanie każdego projektu  z obszaru infrastruktury drogowej.

Wywiady

Cezary Garczarczyk: Bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego to nadrzędny cel, którym się kieruję

Cezary Garczarczyk, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Będzinie, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” opowiada o swojej motywacji do pracy związanej z infrastrukturą drogową oraz strategiach, jakie stosuje w zarządzaniu nimi. Podkreśla, że inwestycje drogowe muszą być skoncentrowane na potrzebach społeczności lokalnej, a angażowanie mieszka...

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.