Komatsu Poland Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 22 760 12 97
E-mail: info@komatsupoland.pl
WWW: https://komatsupoland.pl/

Komatsu Poland Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem maszyn budowalnych Komatsu na terenie Polski. Nasi przedstawiciele handlowi oferują pomoc w optymalnym doborze sprzętu do wymagań klienta, pakietu gwarancji i usług serwisowych oraz finansowania. Nasz profesjonalny serwis zapewnia wsparcie produktu przez cały okres użytkowania maszyny, oryginalne części zamienne oraz zdalny monitoring maszyn budowlanych. Oferujemy ponadto najem długookresowy oraz sprzedajemy używane maszyny budowlane. Jesteśmy także autoryzowanym dystrybutorem maszyn przeładunkowych Sennebogen oraz kruszarek, przesiewaczy i przenośników taśmowych marki Finlay.

Wywiady

Cezary Garczarczyk: Bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego to nadrzędny cel, którym się kieruję

Cezary Garczarczyk, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Będzinie, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” opowiada o swojej motywacji do pracy związanej z infrastrukturą drogową oraz strategiach, jakie stosuje w zarządzaniu nimi. Podkreśla, że inwestycje drogowe muszą być skoncentrowane na potrzebach społeczności lokalnej, a angażowanie mieszka...

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.