TARCOPOL Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 41 273 24 36
E-mail: tarcopol@tarcopol.com.pl
WWW: http://www.tarcopol.pl/

Firma TARCOPOL Sp. z o.o. została powołana do działania w dziedzinie budownictwa komunikacyjnego, a w szczególności do wykonywania specjalistycznych robót na obiektach mostowych.

Posiadamy nowocześnie wyposażone zaplecze sprzętowe i laboratoryjne, zarówno stacjonarne jak i mobilne, pozwalające na całościowe wykonywanie oferowanych usług.

Firma TARCOPOL Sp. z o.o. oferuje:  wykonanie nawierzchni z asfaltu lanego (warstwy wiążące oraz ścieralne na obiektach mostowych, torowiskach tramwajowych, ścieżkach rowerowych i chodnikach), bitumiczne urządzenia dylatacyjne typu TARCO, nowoczesne urządzenia dylatacyjne Polyflex Advanced PU, wykonanie hydroizolacji z pap termozgrzewalnych na obiektach mostowych, remonty obiektów komunikacyjnych/remonty mostów, naprawy pęknięć nawierzchni bitumicznych oraz transport maszyn i materiałów.

Wywiady

Waldemar Gajeski: Mosty łączą ludzi

Waldemar Gajeski, dyrektor Dyrekcji Mostowej STRABAG, w rozmowie z redakcją czasopisma „Mosty” odpowiada na pytania związane m.in. z kryzysową sytuacją w branży budowlanej oraz rozwiązaniami systemowymi, które mogłyby pomóc polskim firmom go przetrwać. Ponadto omawia perspektywy branży mostowej na przyszły rok, a także zdradza, która realizacja ...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.