TARCOPOL Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 41 273 24 36
E-mail: tarcopol@tarcopol.com.pl
WWW: http://www.tarcopol.pl/

Firma TARCOPOL Sp. z o.o. została powołana do działania w dziedzinie budownictwa komunikacyjnego, a w szczególności do wykonywania specjalistycznych robót na obiektach mostowych.

Posiadamy nowocześnie wyposażone zaplecze sprzętowe i laboratoryjne, zarówno stacjonarne jak i mobilne, pozwalające na całościowe wykonywanie oferowanych usług.

Firma TARCOPOL Sp. z o.o. oferuje:  wykonanie nawierzchni z asfaltu lanego (warstwy wiążące oraz ścieralne na obiektach mostowych, torowiskach tramwajowych, ścieżkach rowerowych i chodnikach), bitumiczne urządzenia dylatacyjne typu TARCO, nowoczesne urządzenia dylatacyjne Polyflex Advanced PU, wykonanie hydroizolacji z pap termozgrzewalnych na obiektach mostowych, remonty obiektów komunikacyjnych/remonty mostów, naprawy pęknięć nawierzchni bitumicznych oraz transport maszyn i materiałów.

Wywiady

Zbigniew Tabor: Aby zarządzać drogami, potrzebna jest wizja

Zbigniew Tabor, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach, w wywiadzie z redakcją „Magazynu Autostrady” podzielił się refleksjami na temat swojej 25-letniej kariery oraz ewolucji branży drogowej w Polsce. Jego osiągnięcia, takie jak budowa nowoczesnego zarządu dróg oraz wdrożenie Wytycznych Technicznych ZDW, stały się fundamentem rozwoju i...

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.