TARCOPOL Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 41 273 24 36
E-mail: tarcopol@tarcopol.com.pl
WWW: http://www.tarcopol.pl/

Firma TARCOPOL Sp. z o.o. została powołana do działania w dziedzinie budownictwa komunikacyjnego, a w szczególności do wykonywania specjalistycznych robót na obiektach mostowych.

Posiadamy nowocześnie wyposażone zaplecze sprzętowe i laboratoryjne, zarówno stacjonarne jak i mobilne, pozwalające na całościowe wykonywanie oferowanych usług.

Firma TARCOPOL Sp. z o.o. oferuje:  wykonanie nawierzchni z asfaltu lanego (warstwy wiążące oraz ścieralne na obiektach mostowych, torowiskach tramwajowych, ścieżkach rowerowych i chodnikach), bitumiczne urządzenia dylatacyjne typu TARCO, nowoczesne urządzenia dylatacyjne Polyflex Advanced PU, wykonanie hydroizolacji z pap termozgrzewalnych na obiektach mostowych, remonty obiektów komunikacyjnych/remonty mostów, naprawy pęknięć nawierzchni bitumicznych oraz transport maszyn i materiałów.

Wywiady

Robert Geryło: Polska jest jednym z ważniejszych rynków produkcji wyrobów budowlanych

Dr inż. Robert Geryło, Dyrektor Instytutu Techniki Budowlanej (ITB), w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” odkrywa główne cele i zadania instytutu, który odgrywa kluczową rolę w rozwijaniu nowoczesnego budownictwa w Polsce. ITB, jako wiodący ośrodek badawczy, nie tylko uzyskał wysoką kategorię A w dwóch ostatnich ewaluacjach jakości, ale t...

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.