Meliorant Tadeusz Zając i Spółka Spółka komandytowa

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 25 682 01 53
E-mail: biuro@meliorant.com.pl
WWW: http://www.meliorant.com.pl/pl/

Meliorant od 30 lat sukcesywnie buduje swoją pozycję w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, stawiając na uczciwość oraz jakość wykonywanych robót i używanych materiałów. Firma jest biznesem rodzinnym, założonym w 1992 roku przez Tadeusza Zająca seniora, teraz prowadzonym wspólnie z synami – Andrzejem i Tadeuszem juniorem.

Specjalizujemy się w budowie zewnętrznych sieci:

  •  wodociągowych,
  •  kanalizacyjnych,
  •  ciepłowniczych,
  •  gazowych,
  •  drenarskich,
  •  zbiorników retencyjnych,
  • oraz pracach melioracyjnych.

Wraz z nowymi wyzwaniami na rynku budownictwa intensywnie rozbudowujemy projektowy i sprzętowy dział geoinżynierii zajmujący się projektowaniem i wykonaniem zabezpieczeń wykopów oraz infrastruktury towarzyszącej wykorzystując szalunki systemowe, ścianki berlińskie ścianki szczelne z grodzic pogrążanych metodą wciskania oraz wibracyjną oraz wiercone palisady żelbetowe.

Wysoko wykwalifikowany personel, najlepszy sprzęt i doświadczenie pozwalają nam na realizację największych i najbardziej wymagających kontraktów  takich jak Zadanie A Południowej Obwodnicy Warszawy, II Linia Metra w Warszawie, Gigafactory Tesla w Berlinie czy przebudowę Dworca Zachodniego w Warszawie.

Wywiady

Piotr Miąso: Ten rok będzie dla nas bardzo intensywny

Piotr Miąso, dyrektor Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” odpowiada na pytania dotyczące inwestycji infrastrukturalnych na Podkarpaciu, ich finansowania oraz technologii wykorzystywanych do budowy i modernizacji dróg podlegających pod PZDW. Jak ocenia Pan aktualny stan dróg na Podkarpaciu? Piotr Mią...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.