Meliorant Tadeusz Zając i Spółka Spółka komandytowa

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 25 682 01 53
E-mail: biuro@meliorant.com.pl
WWW: http://www.meliorant.com.pl/pl/

Meliorant od 30 lat sukcesywnie buduje swoją pozycję w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, stawiając na uczciwość oraz jakość wykonywanych robót i używanych materiałów. Firma jest biznesem rodzinnym, założonym w 1992 roku przez Tadeusza Zająca seniora, teraz prowadzonym wspólnie z synami – Andrzejem i Tadeuszem juniorem.

Specjalizujemy się w budowie zewnętrznych sieci:

  •  wodociągowych,
  •  kanalizacyjnych,
  •  ciepłowniczych,
  •  gazowych,
  •  drenarskich,
  •  zbiorników retencyjnych,
  • oraz pracach melioracyjnych.

Wraz z nowymi wyzwaniami na rynku budownictwa intensywnie rozbudowujemy projektowy i sprzętowy dział geoinżynierii zajmujący się projektowaniem i wykonaniem zabezpieczeń wykopów oraz infrastruktury towarzyszącej wykorzystując szalunki systemowe, ścianki berlińskie ścianki szczelne z grodzic pogrążanych metodą wciskania oraz wibracyjną oraz wiercone palisady żelbetowe.

Wysoko wykwalifikowany personel, najlepszy sprzęt i doświadczenie pozwalają nam na realizację największych i najbardziej wymagających kontraktów  takich jak Zadanie A Południowej Obwodnicy Warszawy, II Linia Metra w Warszawie, Gigafactory Tesla w Berlinie czy przebudowę Dworca Zachodniego w Warszawie.

Wywiady

Janusz Rymsza: Funkcjonalizm – nowy styl w mostownictwie wywiad z dr. hab. inż. Januszem Rymszą, prof. IBDiM

Naukowiec i praktyk wyróżniany za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie budownictwa dr hab. inż. Janusz Rymsza, prof. IBDiM, znany jest jako znamienity specjalista pełnego zakresu robót mostowych. Posiada uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji projektanta i kierownika budowy obiektów inżynierskich. W swoich działaniach zajmuje się głó...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.