PTC

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 605 999 780
E-mail: office@portal-cynkowniczy.pl
WWW: https://portal-cynkowniczy.pl/

Polskie Towarzystwo Cynkownicze to organizacja non-profit, w której skład wchodzi ponad 50 cynkowni, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Nasze towarzystwo powstało w 1994 roku i od tamtej pory konsekwentnie rozwija swoją działalność, aktualnie zrzeszając 80% polskiego rynku usług związanych z cynkowaniem ogniowym. Odpowiadamy za popularyzację technologii cynkowania ogniowego jako przyjaznej środowisku najtrwalszej metody zabezpieczenia stali przed korozją oraz utrzymanie najwyższych standardów naszych realizacji.

Wywiady

Cezary Garczarczyk: Bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego to nadrzędny cel, którym się kieruję

Cezary Garczarczyk, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Będzinie, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” opowiada o swojej motywacji do pracy związanej z infrastrukturą drogową oraz strategiach, jakie stosuje w zarządzaniu nimi. Podkreśla, że inwestycje drogowe muszą być skoncentrowane na potrzebach społeczności lokalnej, a angażowanie mieszka...

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.