Sixense – marka z portfolio Soletanche Polska Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: 690 200 653
E-mail: biuro@sixense.pl
WWW: www.sixense-group.pl

Sixense specjalizuje się w zapewnieniu bezpieczeństwa budownictwa w zakresie monitoringu geotechnicznego, geodezyjnego, środowiskowego i strukturalnego. W naszym portfolio znajdują się najbardziej wymagające technicznie projekty, takie jak: Tunel pod Martwą Wisłą w Gdańsku, Tunel w Świnoujściu, Tunel Średnicowy w Łodzi, Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki w Toruniu, Linia kolejowa w Sulejówku, Wieżowiec Cosmopolitan w Warszawie. Sixense specjalizuje się w dostarczaniu narzędzi i rozwiązań do monitorowania stanu i zachowania konstrukcji, przemieszczeń gruntu oraz digitalizacji aktywów Umożliwiamy naszym klientom monitorowanie ich infrastruktury i zasobów w celu optymalnego utrzymania jej wydajności przez cały cykl życia. By pomóc w usprawnieniu podejmowania decyzji przez naszych klientów intensywnie inwestujemy w cyfryzację Ofertę opieramy na naszej platformie cyfrowej BEYOND Jesteśmy częścią, mającej ponad 25-letnie doświadczenie, Sixense Group, zatrudniającej ponad 800 ekspertów w ponad 20 krajach. Należymy do rodziny Soletanche-Freyssinet (Vinci) obecnej w ponad 100 krajach na świecie.

Wywiady

Cezary Garczarczyk: Bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego to nadrzędny cel, którym się kieruję

Cezary Garczarczyk, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Będzinie, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” opowiada o swojej motywacji do pracy związanej z infrastrukturą drogową oraz strategiach, jakie stosuje w zarządzaniu nimi. Podkreśla, że inwestycje drogowe muszą być skoncentrowane na potrzebach społeczności lokalnej, a angażowanie mieszka...

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.