Konvers Sp.z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 22 478 21 62
E-mail: biuro@konvers.pl
WWW: https://www.konvers.pl/

Firma KONVERS od wielu lat jest wiodącym dystrybutorem geosyntetyków wykorzystywanych w inżynierii lądowej i komunikacyjnej. Z sukcesem obsługujemy wiele inwestycji realizowanych w Polsce, dostarczamy nasze produkty również na rynki zagraniczne. Nasz zespół składa się z doświadczonych handlowców oraz inżynierów z branży budownictwa. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firm: DAEYOUN GEOTECH, FREUDENBERG, AFITEXINOW, TENCATE oraz MST. Firma KONVERS oferuje również pomoc w opracowywaniu koncepcji projektowych, dobór odpowiednich materiałów i doradztwo techniczne.

Wywiady

Tomasz Oracz: Skupiamy się na tym, aby innowacje były skuteczne i przynosiły wymierne korzyści

Tomasz Oracz, Członek Zarządu TPA sp. z o.o., w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” odpowiada na pytania dotyczące nowych wyzwań zawodowych, działalności spółki oraz jej planów na przyszłość. Ponadto omawia zmiany, jakie na przestrzeni lat zachodziły w branży infrastrukturalnej, a także porusza kwestię nowych technologii. W styczniu br. ob...

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.