Konvers Sp.z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 22 478 21 62
E-mail: biuro@konvers.pl
WWW: https://www.konvers.pl/

Firma KONVERS od wielu lat jest wiodącym dystrybutorem geosyntetyków wykorzystywanych w inżynierii lądowej i komunikacyjnej. Z sukcesem obsługujemy wiele inwestycji realizowanych w Polsce, dostarczamy nasze produkty również na rynki zagraniczne. Nasz zespół składa się z doświadczonych handlowców oraz inżynierów z branży budownictwa. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firm: DAEYOUN GEOTECH, FREUDENBERG, AFITEXINOW, TENCATE oraz MST. Firma KONVERS oferuje również pomoc w opracowywaniu koncepcji projektowych, dobór odpowiednich materiałów i doradztwo techniczne.

Wywiady

Janusz Rymsza: Funkcjonalizm – nowy styl w mostownictwie wywiad z dr. hab. inż. Januszem Rymszą, prof. IBDiM

Naukowiec i praktyk wyróżniany za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie budownictwa dr hab. inż. Janusz Rymsza, prof. IBDiM, znany jest jako znamienity specjalista pełnego zakresu robót mostowych. Posiada uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji projektanta i kierownika budowy obiektów inżynierskich. W swoich działaniach zajmuje się głó...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.