Mosty

Dane kontaktowe:
Telefon: tel. 885 058 815
E-mail: m.machura@elamed.pl
WWW: https://drogowo-mostowy.pl/

Mosty” to kwartalnik branżowy dla specjalistów z branży mostowej. To jedyne na rynku czasopismo poświęcone tematyce projektowania, budowy oraz utrzymania obiektów mostowych i tuneli. Jest objęte honorowym patronatem Związku Mostowców Rzeczpospolitej Polskiej.

Odbiorcami „Mostów” są inżynierowie, projektanci, jak i wykonawcy inwestycji mostowych oraz przedstawiciele administracji państwowej.

To także doskonała platforma mediowa dla firm dostarczających materiały, komponenty i technologie dla branży mostowej.

Czasopismo poświęcone jest projektowaniu, budowie, wyposażeniu i utrzymaniu mostów, wiaduktów i kładek dla pieszych. Zawiera opisy wykonywanych projektów krajowych i zagranicznych, jak również relacje z placów budowy, informacje o nowych materiałach, technologiach i narzędziach stosowanych w nowoczesnym mostownictwie. Na naszych łamach czytelnicy znajdą także wywiady, fora dyskusyjne i wypowiedzi przedstawicieli branży mostowej, komentujące aktualne wydarzenia istotne dla środowiska mostowego. W każdym wydaniu prezentujemy również zapowiedzi i relacje z wydarzeń branżowych.

Czasopismo „Mosty” jest także organizatorem prestiżowego Konkursu Mostowego im. Maksymiliana Wolffa, o charakterze niekomercyjnym, do którego można zgłaszać oddane do użytku realizacje obiektów mostowych w czterech kategoriach. Jurorami konkursu są autorytety środowiska mostowego – obecny oraz byli przewodniczący Związku Mostowców RP. W tym roku odbędzie się już XIV edycja konkursu.

 

Wywiady

Cezary Garczarczyk: Bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego to nadrzędny cel, którym się kieruję

Cezary Garczarczyk, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Będzinie, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” opowiada o swojej motywacji do pracy związanej z infrastrukturą drogową oraz strategiach, jakie stosuje w zarządzaniu nimi. Podkreśla, że inwestycje drogowe muszą być skoncentrowane na potrzebach społeczności lokalnej, a angażowanie mieszka...

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.