Spawmet Konstrukcje Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 696 130 463
E-mail: spawmet.konstrukcje@gmail.com
WWW: https://spawmetostrow.pl/

W ramach działalności naszej firmy produkujemy oraz dostarczamy kompleksowo wszelkie urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, tj. balustrady U11 a, U12 a, barierki olsztyńskie, słupki, odbojnice, balustrady mostowe, skarpowe, itp.
Ponadto, specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych dla różnych gałęzi przemysłu.

Posiadamy własną malarnię proszkową.

Ponadto, na życzenie Klienta, mamy możliwość wykonania usługi cynkowania ogniowego wg normy ISO 1461.

Działamy na rynku od 12 lat, posiadamy zespół doświadczonych specjalistów technicznych oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz park maszyn pozwalający na wytworzenie produktu finalnego bez udziału firm zewnętrznych, co pozwala nam realizować zlecenia od najbardziej wymagających Klientów.

Jako producent, posiadamy certyfikat Krajowej Oceny Technicznej (KOT) na urządzenia BRD oraz certyfikat EN ISO 1090 na wytwarzanie konstrukcji stalowych.

Realizujemy projekty naszych Klientów, dobierając przy tym najlepsze rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne

Wywiady

Cezary Garczarczyk: Bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego to nadrzędny cel, którym się kieruję

Cezary Garczarczyk, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Będzinie, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” opowiada o swojej motywacji do pracy związanej z infrastrukturą drogową oraz strategiach, jakie stosuje w zarządzaniu nimi. Podkreśla, że inwestycje drogowe muszą być skoncentrowane na potrzebach społeczności lokalnej, a angażowanie mieszka...

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.