OAT Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 22 722 44 03
E-mail: oat@oat.pl
WWW: https://oat.pl/

Od 1993 r. specjalizujemy się w nacinaniu i uszczelnianiu szczelin w nawierzchniach betonowych dróg i lotnisk. Wykonujemy specjalistyczne prace utrzymaniowe i naprawcze nawierzchni betonowych i asfaltowych oraz posadzek przemysłowych.
Od lat doskonalimy nasze doświadczenie na wielu budowach nowych odcinków betonowych autostrad i dróg ekspresowych oraz na lotniskach i placach centrów logistycznych. W oparciu o wymianę doświadczeń z naszą zagraniczną spółką „matką” wdrożyliśmy innowacyjne technologie naprawcze i remontowe, z których najważniejsze to grinding nawierzchni betonowych i asfaltowych, stabilizacja płyt metodą iniekcji geopolimerowych oraz szybkie technologie remontu nawierzchni w oparciu betony szybkosprawne i prefabrykaty. Nasz młody, a jednocześnie doświadczony i zmotywowany Zespół gwarantuje najwyższą jakość realizacji.

Wywiady

Janusz Rymsza: Funkcjonalizm – nowy styl w mostownictwie wywiad z dr. hab. inż. Januszem Rymszą, prof. IBDiM

Naukowiec i praktyk wyróżniany za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie budownictwa dr hab. inż. Janusz Rymsza, prof. IBDiM, znany jest jako znamienity specjalista pełnego zakresu robót mostowych. Posiada uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji projektanta i kierownika budowy obiektów inżynierskich. W swoich działaniach zajmuje się głó...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.