Tensar Polska Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 58 728 46 01
E-mail: tensar@tensar.pl
WWW: https://www.tensar.pl

Tensar Polska Sp. z o.o. jest spółką wchodzącą w skład międzynarodowej korporacji Tensar International, działającej od ponad 40 lat na rynku geosyntetyków, w branży inżynierii lądowej.

Będąc liderem w produkcji georusztów, Tensar International umożliwia klientom wdrożenie niezawodnych i efektywnych ekonomicznie rozwiązań inżynierskich dzięki szerokiej gamie specjalistycznych produktów. Nasze technologie, opracowane w duchu innowacji i wyznaczające nowe standardy na rynku, stanowią odpowiedź na najtrudniejsze wyzwania w zakresie stabilizacji podłoża, konstrukcji z gruntu zbrojonego i kształtowania terenu.

Nasze rozwiązania stosowane są w wielu sektorach rynku, m.in. w inwestycjach handlowych, mieszkaniowych, samorządowych i przemysłowych, jak również transportowych.

Więcej informacji o innowacyjnych rozwiązaniach firmy Tensar, w tym o produktach i ich różnorodnych zastosowaniach, znajdą Państwo na naszych stronach: www.tensar.pl

Wywiady

Waldemar Gajeski: Mosty łączą ludzi

Waldemar Gajeski, dyrektor Dyrekcji Mostowej STRABAG, w rozmowie z redakcją czasopisma „Mosty” odpowiada na pytania związane m.in. z kryzysową sytuacją w branży budowlanej oraz rozwiązaniami systemowymi, które mogłyby pomóc polskim firmom go przetrwać. Ponadto omawia perspektywy branży mostowej na przyszły rok, a także zdradza, która realizacja ...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.