Tensar-CMC-Division-Combo-slate-green

Tensar Polska Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 58 728 46 01
E-mail: tensarinfo-pl@cmc.com
WWW: https://www.tensar.pl

Tensar Polska Sp. z o.o. jest spółką wchodzącą w skład międzynarodowej korporacji Tensar, a division of CMC, działającej od niemal 50 lat na rynku geosyntetyków, w branży inżynierii lądowej.

Będąc liderem w produkcji georusztów, Tensar umożliwia klientom wdrożenie niezawodnych i efektywnych ekonomicznie rozwiązań inżynierskich dzięki szerokiej gamie specjalistycznych produktów. Nasze technologie, opracowane w duchu innowacji i wyznaczające nowe standardy na rynku, stanowią odpowiedź na najtrudniejsze wyzwania w zakresie stabilizacji podłoża, konstrukcji z gruntu zbrojonego i kształtowania terenu.

Nasze rozwiązania stosowane są w wielu sektorach rynku, m.in. w inwestycjach handlowych, mieszkaniowych, samorządowych i przemysłowych, jak również transportowych.

Więcej informacji o innowacyjnych rozwiązaniach firmy Tensar, w tym o produktach i ich  różnorodnych zastosowaniach, znajdą Państwo na naszych stronach: www.tensar.pl

Wywiady

Cezary Garczarczyk: Bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego to nadrzędny cel, którym się kieruję

Cezary Garczarczyk, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Będzinie, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” opowiada o swojej motywacji do pracy związanej z infrastrukturą drogową oraz strategiach, jakie stosuje w zarządzaniu nimi. Podkreśla, że inwestycje drogowe muszą być skoncentrowane na potrzebach społeczności lokalnej, a angażowanie mieszka...

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.