Keller Polska Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 22 448 92 00
E-mail: keller-polska@keller.com
WWW: https://www.keller.com.pl/

Keller Polska Sp. z o. o. należy do Firmy Keller Group plc z siedzibą w Londynie i działa na krajowym rynku od 1994 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy ponad 3600 projektów. Z naszej centrali w Ożarowie Mazowieckim k. Warszawy oraz oddziałów w Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie i Katowicach realizujemy kontrakty budowlane na terenie całej Polski. Jako jedna ze spółek w Grupie Keller, dysponujemy możliwościami finansowymi, wiedzą specjalistyczną, zdolnościami oraz globalnym zasięgiem. Wielokrotnie zdobywaliśmy liczne wyróżnienia w obszarze geoinżynierii. W ramach Regionu Europy Północno-Wschodniej, zarządzanego z Polski, współpracujemy również z Keller Central Asia oraz realizujemy projekty budowlane na terenie Krajów Bałtyckich.

 

Wywiady

Cezary Garczarczyk: Bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego to nadrzędny cel, którym się kieruję

Cezary Garczarczyk, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Będzinie, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” opowiada o swojej motywacji do pracy związanej z infrastrukturą drogową oraz strategiach, jakie stosuje w zarządzaniu nimi. Podkreśla, że inwestycje drogowe muszą być skoncentrowane na potrzebach społeczności lokalnej, a angażowanie mieszka...

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.