Grupa Górażdże

Dane kontaktowe:
Telefon: + 48 77 777 80 00
E-mail: gorazdze@gorazdze.pl
WWW: https://www.gorazdze.pl/

Grupa Górażdże to lider w krajowej produkcji cementu i jeden z największych w Polsce producentów betonu towarowego i kruszyw. Wszystkie produkty cechuje najwyższa jakość, stabilne parametry i szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach budownictwa.

Górażdże prowadzą działalność w trzech liniach biznesowych. Każda z nich to dynamiczne i nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo łączące rozwój rynkowy i technologiczny z troską o ochronę środowiska i społeczną odpowiedzialnością. Spółką macierzystą i główną linią biznesową jest Górażdże Cement produkująca szeroki asortyment cementów. Druga linia, Górażdże Kruszywa, prowadzi eksploatację żwirów i piasków w kopalniach zlokalizowanych na terenie południowo-zachodniej i północno-wschodniej Polski. Linia biznesowa Górażdże Beton to kilkadziesiąt wytwórni betonu towarowego. Nowością w ofercie jest EcoCrete®, beton niskoemisyjny.

Wywiady

Janusz Rymsza: Funkcjonalizm – nowy styl w mostownictwie wywiad z dr. hab. inż. Januszem Rymszą, prof. IBDiM

Naukowiec i praktyk wyróżniany za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie budownictwa dr hab. inż. Janusz Rymsza, prof. IBDiM, znany jest jako znamienity specjalista pełnego zakresu robót mostowych. Posiada uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji projektanta i kierownika budowy obiektów inżynierskich. W swoich działaniach zajmuje się głó...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.