Grupa Górażdże

Dane kontaktowe:
Telefon: + 48 77 777 80 00
E-mail: gorazdze@gorazdze.pl
WWW: https://www.gorazdze.pl/

Grupa Górażdże to lider w krajowej produkcji cementu i jeden z największych w Polsce producentów betonu towarowego i kruszyw. Wszystkie produkty cechuje najwyższa jakość, stabilne parametry i szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach budownictwa.

Górażdże prowadzą działalność w trzech liniach biznesowych. Każda z nich to dynamiczne i nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo łączące rozwój rynkowy i technologiczny z troską o ochronę środowiska i społeczną odpowiedzialnością. Spółką macierzystą i główną linią biznesową jest Górażdże Cement produkująca szeroki asortyment cementów. Druga linia, Górażdże Kruszywa, prowadzi eksploatację żwirów i piasków w kopalniach zlokalizowanych na terenie południowo-zachodniej i północno-wschodniej Polski. Linia biznesowa Górażdże Beton to kilkadziesiąt wytwórni betonu towarowego. Nowością w ofercie jest EcoCrete®, beton niskoemisyjny.

Wywiady

Tomasz Oracz: Skupiamy się na tym, aby innowacje były skuteczne i przynosiły wymierne korzyści

Tomasz Oracz, Członek Zarządu TPA sp. z o.o., w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” odpowiada na pytania dotyczące nowych wyzwań zawodowych, działalności spółki oraz jej planów na przyszłość. Ponadto omawia zmiany, jakie na przestrzeni lat zachodziły w branży infrastrukturalnej, a także porusza kwestię nowych technologii. W styczniu br. ob...

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.