BELLATOR Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 32 340 80 57
E-mail: biuro@bellator-mb.pl
WWW: https://bellator-mb.pl/

Dominującą gałęzią naszej działalności jest sprzedaż używanych oraz nowych maszyn drogowych i budowlanych. W naszej ofercie znajdują się urządzenia do prowadzenia robót ziemnych, budowy dróg, a także ich bieżącego utrzymania.

Na życzenie naszych Klientów sprowadzamy maszyny budowlane i drogowe dowolnej marki i typu. Oferujemy również wynajem wszystkich urządzeń znajdujących się aktualnie w naszym parku maszynowym na bardzo atrakcyjnych warunkach. Świadczymy także usługi serwisowe maszyn drogowych i budowlanych. Prowadzimy bieżące konserwacje, przeglądy okresowe oraz wykonujemy niezbędne naprawy. Podejmujemy się oceny maszyn spoza naszej oferty. Nasze usługi obejmują też sprzedaż części zamiennych i eksploatacyjnych do maszyn drogowych. Oferujemy duży wybór akcesoriów do układarek, frezarek i walców.

Wywiady

Janusz Rymsza: Funkcjonalizm – nowy styl w mostownictwie wywiad z dr. hab. inż. Januszem Rymszą, prof. IBDiM

Naukowiec i praktyk wyróżniany za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie budownictwa dr hab. inż. Janusz Rymsza, prof. IBDiM, znany jest jako znamienity specjalista pełnego zakresu robót mostowych. Posiada uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji projektanta i kierownika budowy obiektów inżynierskich. W swoich działaniach zajmuje się głó...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.