Unibep SA Oddział Infrastruktury

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 503 765 475
E-mail: infrastruktura@unibep.pl
WWW: https://unibep.pl/

Oddział Infrastruktury Unibep SA zajmuje się kompleksowym wykonawstwem robót drogowych łącznie z uzbrojeniem terenu oraz budową mostów i przebudową obiektów inżynierskich w obrębie dróg. Oddział jest nowoczesną jednostką, posiadającą własne laboratorium drogowo-mostowe oraz bogatą bazę sprzętowo–transportową. Jesteśmy liderem wykonawstwa drogowego w województwie podlaskim. W 2020 roku naszą działalność rozszerzyliśmy o nowe regiony: woj. lubelskie i warmińsko-mazurskie. Przez lata spółka zbudowała wiele znaczących obiektów, m.in. obiekty na autostradzie A1, drodze ekspresowej S8, most na Narwi w Uhowie, estakadę w Krasnem czy obiekty inżynierskie na Trasie Niepodległości w Białymstoku. Od lat pracowała jako podwykonawca dla wielu generalnych wykonawców dróg ekspresowych, głównie na terenie Polski północno- wschodniej.

Wywiady

Cezary Garczarczyk: Bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego to nadrzędny cel, którym się kieruję

Cezary Garczarczyk, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Będzinie, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” opowiada o swojej motywacji do pracy związanej z infrastrukturą drogową oraz strategiach, jakie stosuje w zarządzaniu nimi. Podkreśla, że inwestycje drogowe muszą być skoncentrowane na potrzebach społeczności lokalnej, a angażowanie mieszka...

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.