ONDE

ONDE SA

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 56 612 25 10
E-mail: sekretariat@onde.pl
WWW: https://onde.pl/

ONDE jest czołowym generalnym wykonawcą branży odnawialnych źródeł energii w Polsce, a także doświadczonym wykonawcą robót drogowo-inżynieryjnych. Wśród największych inwestycji zrealizowanych w segmencie drogowym znajduje się budowa ponad 36 kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S3. Spółka zrealizowała ponad 400 farm wiatrowych i fotowlotaicznych o łącznej mocy przekraczającej 4 GW.

ONDE jest częścią Grupy Kapitałowej ERBUD – jednej z największych polskich grup budowlanych z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku polskim oraz w krajach Europy Zachodniej.

 

Wywiady

Cezary Garczarczyk: Bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego to nadrzędny cel, którym się kieruję

Cezary Garczarczyk, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Będzinie, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” opowiada o swojej motywacji do pracy związanej z infrastrukturą drogową oraz strategiach, jakie stosuje w zarządzaniu nimi. Podkreśla, że inwestycje drogowe muszą być skoncentrowane na potrzebach społeczności lokalnej, a angażowanie mieszka...

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.