GEOCONTROL Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 690 071 139
E-mail: biuro@geocontrol.pl
WWW: http://www.geocontrol.pl/

Podstawowym zakresem działalności I. K. B. GEOCONTROL Sp. z o.o. są prace projektowe i badawcze z zakresu geotechniki i geologii inżynierskiej. Konsekwentny rozwój pozwala nam na rozbudowę oferty i pakietu świadczonych usług. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania badawcze i optymalizujemy rozwiązania projektowe; tym samym wciąż rozszerzając wachlarz usług na rynku specjalistycznych zadań geoinżynierskich.

Wywiady

Cezary Garczarczyk: Bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego to nadrzędny cel, którym się kieruję

Cezary Garczarczyk, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Będzinie, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” opowiada o swojej motywacji do pracy związanej z infrastrukturą drogową oraz strategiach, jakie stosuje w zarządzaniu nimi. Podkreśla, że inwestycje drogowe muszą być skoncentrowane na potrzebach społeczności lokalnej, a angażowanie mieszka...

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.