Strabag: List otwarty do autorów publikacji „Autostradą do Moskwy”

Firma Strabag odniosła się do ostatniej publikacji na portalu frontstory.

W odpowiedzi opublikowano list wyjaśniający zarzuty postawione przez portal. Firma STRABAG SE i wszystkie spółki Grupy STRABAG w Polsce jednoznacznie i zdecydowanie potępiły agresję Rosji na Ukrainę już w pierwszych dniach wojny. Dodatkowo Zarząd STRABAG SE podjął decyzję o zablokowaniu wypłaty dywidenty, aby uniemożliwić przepływ zysków do rosyjskiego akcjonariusza. Jak również wycofaniu się z rynku Rosyjskiego.

Poniżej mogą Państwo przeczytać pełną treść listu.

Przeczytaj online → TUTAJ!

Wywiady

Michał Głowacki: Trudności są naturalne, ale ich pokonywanie jest źródłem dużej satysfakcji

Michał Głowacki, Dyrektor Generalny Linii Produktowej Kruszyw w Holcim Polska (dawniej Lafarge), w rozmowie z redakcją czasopisma „Kruszywa” opowiada o swoich doświadczeniach zawodowych oraz ich wpływie na zarządzanie. Omawia wyzwania branży, takie jak: logistyka, potrzeby klientów, zrównoważony rozwój i problemy demograficzne. Podkreśla znaczen...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.