„Na drodze – patrz i słuchaj”- akcja prewencyjna

„Na drodze - patrz i słuchaj” - pod tym hasłem odbyła się akcja prewencyjna, którą GDDKiA przeprowadziła wspólnie z policjantami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku oraz policją czeską na drodze krajowej nr 8 w Szczytnej.

„Na drodze - patrz i słuchaj” akcja prewencyjna

Akcja miała na celu propagowanie właściwych zachowań na drodze. Kierowcy podróżujący drogą krajową nr 8 mogli porozmawiać z policjantami oraz przedstawicielami GDDKiA na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Podczas rozmów z kierowcami apelowano o ostrożną jazdę i przestrzeganie przepisów. Przypominano także, że bezpieczeństwo na drogach zależy głównie od nas samych. 

Kierowcy stosujący się do przepisów, otrzymywali jako upominek apteczkę samochodową lub kamizelkę odblaskową oraz ściągę z „10 zasadami rozsądnego kierowcy".

źródło i fot.: GDDKiA

przeczytaj również: S19. Bliżej podpisania umowy na budowę obwodnicy Kocka i Woli Skromowskiej

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Otrzymasz dostęp do wybranych treści serwisu
  • Zyskasz wiedzę na temat „Nowości z branży”
  • Zapoznasz się z materiałami video
  • Otrzymasz dostęp do wybranych materiałów w „Katalogu realizacji”
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Zarejestruj się

Logowanie

Wywiady

Michał Głowacki: Trudności są naturalne, ale ich pokonywanie jest źródłem dużej satysfakcji

Michał Głowacki, Dyrektor Generalny Linii Produktowej Kruszyw w Holcim Polska (dawniej Lafarge), w rozmowie z redakcją czasopisma „Kruszywa” opowiada o swoich doświadczeniach zawodowych oraz ich wpływie na zarządzanie. Omawia wyzwania branży, takie jak: logistyka, potrzeby klientów, zrównoważony rozwój i problemy demograficzne. Podkreśla znaczen...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.