Artur Widłak: Budownictwo zaczyna się u nas

Polski Związek Producentów Kruszyw już od 30 lat skupia przedsiębiorców produkujących kruszywa, wydobywających kopaliny do ich produkcji oraz firmy związane z branżą – dostawców usług oraz maszyn i urządzeń, jak również instytutów naukowo-badawczych. Artur Widłak, Prezes zarządu Polskiego Związku Producentów Kruszyw, w rozmowie z redakcją czasopisma „Kruszywa” odpowiada na pytania dotyczące jubileuszu Związku, zmian w branży, zaplecza kruszywowego naszego kraju, a także ochrony środowiska.

KRU_3_23_wywiad_z_Arturem_Widlakiem_FOT_1

Stoi Pan na czele Polskiego Związku Producentów Kruszyw. Organizacja ta obchodzi w tym roku 30-lecie istnienia. Proszę przyjąć serdeczne gratulacje od redakcji z okazji jubileuszu!

Artur Widłak: Mam zaszczyt i przyjemność kierować związkiem w czasie tej okrągłej rocznicy i w imieniu Związku bardzo dziękuję. Niezmiernie się cieszę, że 15 czerwca mogliśmy w Kielcach celebrować tę rocznicę wraz z licznym gronem naszych współpracowników, zarządów, interesariuszy, zaprzyjaźnionych stowarzyszeń oraz przedstawicieli uczelni wyższych i instytutów naukowych. Budownictwo zaczyna się u nas – takie słowa towarzyszyły nam w tracie naszej uroczystości. Chciałbym, aby przez następne lata wzrastała świadomość społeczna i nie były to tylko słowa, a rozumienie zależności życia gospodarczego i społecznego i akceptacja tych zależności dla dobra wspólnego.

Jakie są Pańskie refleksje związane z jubileuszem?

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupioną prenumeratą lub subskrypcją.

Dlaczego warto wykupić dostęp?

  • Otrzymujesz dostęp do unikalnych treści serwisu
  • Uzyskasz dostęp do sekcji: „Tylko u nas”
  • Zapoznasz się z interesującymi materiałami, komentarzami przedstawicieli branży oraz wywiadami niepublikowanymi wcześniej na łamach naszych czasopism
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Wykup dostęp

Logowanie

Wywiady

Marek Makowski: Ważne są regularne spotkania i wymiana doświadczeń

Marek Makowski, Przewodniczący Krajowej Rady Zarządców Dróg Powiatowych, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” koncentruje się na tematyce zarządzania infrastrukturą drogową na poziomie lokalnym w Polsce. Opowiada o wyzwaniach, celach i sukcesach związanych z działalnością Rady. Omawia także kwestie związane z tzw. modernizacją i bezpieczeńst...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.