Przygotuj zakład na zmiany w dyrektywie maszynowej. Bilety na konferencję Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu kupisz taniej do końca tygodnia!

18 i 19 października w Krakowie podczas Targów SYMAS® i MAINTENANCE odbędzie się X edycja konferencji Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu. Spotkasz się tam z doświadczonymi praktykami, ekspertami i kolegami z branży.

W tym roku szczególnie skupimy się na:

  • cyberbezpieczeństwie przemysłowym,
  • zmianach w dyrektywie maszynowej,
  • redukcji kosztów mediów.

Jako uczestnik konferencji otrzymasz imienny certyfikat poświadczający zdobycie nowych umiejętności. Kup bilet już teraz i skorzystaj z niższych cen do 17 września.

Konferencja od praktyków dla praktyków

Jesienną Szkołę Utrzymanie Ruchu wyróżnia jej praktyczny charakter, a uczestnicy doceniają przede wszystkim możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w codziennej pracy.

  • Oferujemy praktyczne narzędzia, które można wykorzystać w codziennej pracy.
  • Konferencja skierowana jest do praktyków, bez zbędnego „lania wody” i ofert sprzedażowych.
  • Zapewniamy wiedzę techniczną popartą przykładami z praktyki.
  • Zdobędziesz wiedzę na temat najnowszych trendów i technologii.

Niższe ceny biletów do 17 września

Podczas dwudniowej konferencji wysłuchasz aż 12 praktycznych prezentacji. Oprócz tego w programie konferencji zaplanowany jest czas na zwiedzanie Targów SYMAS® i MAINTENANCE oraz networking z pozostałymi uczestnikami konferencji. Do niedzieli 17 września bilety na konferencję kupisz taniej.

Harmonogram i bilety: https://symas.krakow.pl

Do zobaczenia 18 i 19 października 2023 r. w EXPO Kraków!

Przeczytaj również: Bliżej podpisania umowy na kolejny odcinek S74

Wywiady

Michał Głowacki: Trudności są naturalne, ale ich pokonywanie jest źródłem dużej satysfakcji

Michał Głowacki, Dyrektor Generalny Linii Produktowej Kruszyw w Holcim Polska (dawniej Lafarge), w rozmowie z redakcją czasopisma „Kruszywa” opowiada o swoich doświadczeniach zawodowych oraz ich wpływie na zarządzanie. Omawia wyzwania branży, takie jak: logistyka, potrzeby klientów, zrównoważony rozwój i problemy demograficzne. Podkreśla znaczen...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.