TECHMATIK

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 48 369 08 00
E-mail: techmatik@techmatik.pl
WWW: https://www.techmatik.pl/

TECHMATIK jest jednym z wiodących, producentów maszyn i kompletnych linii do produkcji kostki brukowej oraz nr 3 na świecie w produkcji stalowych form, do betonowych wyrobów wibroprasowanych. Dostarcza swoje rozwiązania bezpośrednio do ponad 50 krajów Europy i Azji, obu Ameryk oraz Australii i Nowej Zelandii.

Techmatik jest jedną z firm wchodzących w skład Grupy Columbia Machine, która powstała w 1937r i jest przedsiębiorstwem rodzinnym prowadzonym przez trzecie pokolenie. Dzięki przejęciu przez Columbię,  firma  nabrała wiatru w żagle i rozwija się jeszcze szybciej, korzystając z wiedzy, potencjału i ogromnego doświadczenia obu firm. Realizuje strategię rozwoju wykorzystując potencjał jaki daje grupa, czyli kanały dystrybucji, znajomość rynku, know-how, sprawdzone rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne. Dalej buduje silną pozycję w oparciu o dotychczasową ofertę produktów.

Wywiady

Robert Geryło: Polska jest jednym z ważniejszych rynków produkcji wyrobów budowlanych

Dr inż. Robert Geryło, Dyrektor Instytutu Techniki Budowlanej (ITB), w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” odkrywa główne cele i zadania instytutu, który odgrywa kluczową rolę w rozwijaniu nowoczesnego budownictwa w Polsce. ITB, jako wiodący ośrodek badawczy, nie tylko uzyskał wysoką kategorię A w dwóch ostatnich ewaluacjach jakości, ale t...

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.