ANDREAS STIHL SP. Z O.O.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 61 816 62 00
E-mail: poczta@stihl.pl
WWW: https://www.stihl.pl/

Od samego początku firma STIHL stawia na najnowszą technologię i nowatorskie pomysły. Ponad 90 lat tradycji sprawiło, że jesteśmy postrzegani jako symbol doskonałej techniki. Dziś marka STIHL stanowi na całym świecie synonim jakości i doskonałego serwisu. W ponad 160 krajach na całym świecie nasze produkty pomagają ludziom w wykonywaniu ich pracy.

Przede wszystkim jesteśmy światowym liderem na rynku pilarek łańcuchowych, ale oferta STIHL to również łatwiejsza praca wokół domu – od urządzeń do pielęgnacji trawnika, drzew i krzewów , aż po odkurzacze i myjki wysokociśnieniowe. W branży budowlanej wykorzystuje się nasze profesjonalne przecinarki do betonu, kamienia, asfaltu, stali budowlanej i rur, a także pilarkę do betonu.

Produkty STIHL są sprzedawane wyłącznie przez sieć Autoryzowanych Dealerów STIHL, którzy zapewniają fachowe doradztwo, kompetentny instruktaż oraz obszerny zakres prac konserwacyjnych i serwisowych.

Wywiady

Robert Geryło: Polska jest jednym z ważniejszych rynków produkcji wyrobów budowlanych

Dr inż. Robert Geryło, Dyrektor Instytutu Techniki Budowlanej (ITB), w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” odkrywa główne cele i zadania instytutu, który odgrywa kluczową rolę w rozwijaniu nowoczesnego budownictwa w Polsce. ITB, jako wiodący ośrodek badawczy, nie tylko uzyskał wysoką kategorię A w dwóch ostatnich ewaluacjach jakości, ale t...

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.