Thomas Beton Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 91 420 10 21
E-mail: info@thomasbeton.pl
WWW: https://thomasbeton.pl/

Po 25 latach na rynku jesteśmy jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości betonu towarowego w północnej i środkowej Polsce, dostarczając beton z 19 wytwórni. Łącząc dostawę betonu z szeroką gamą naszych pozostałych usług w dziedzinach doradztwa technicznego, transportu, pompowania oraz obsługi laboratoryjnej, możemy zapewnić Państwu pełne i skuteczne rozwiązania dla projektu budowlanego. Jesteśmy Specjalistami od Betonu.

Beton był zawsze w centrum naszego zainteresowania. Nasze długoletnie doświadczenie zaowocowało wieloma innowacyjnymi produktami i rozwiązaniami w dziedzinie produkcji betonu. Dostarczamy beton tam, gdzie powstają mieszkania, przemysł i infrastruktura. Dopełnieniem oferty produktowej jest szeroka paleta świadczonych przez nas usług. Niezależnie od stopnia skomplikowania Państwa projektu – nasi doświadczeni specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie.

 

 

Wywiady

Janusz Rymsza: Funkcjonalizm – nowy styl w mostownictwie wywiad z dr. hab. inż. Januszem Rymszą, prof. IBDiM

Naukowiec i praktyk wyróżniany za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie budownictwa dr hab. inż. Janusz Rymsza, prof. IBDiM, znany jest jako znamienity specjalista pełnego zakresu robót mostowych. Posiada uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji projektanta i kierownika budowy obiektów inżynierskich. W swoich działaniach zajmuje się głó...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.