Thomas Beton Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 91 420 10 21
E-mail: info@thomasbeton.pl
WWW: https://thomasbeton.pl/

Po 27 latach na rynku jesteśmy jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości betonu towarowego w północnej i środkowej Polsce, dostarczamy beton z 19 wytwórni. Łącząc dostawę betonu z szeroką gamą naszych pozostałych usług w dziedzinach doradztwa technicznego, transportu, pompowania oraz obsługi laboratoryjnej, możemy zapewnić Państwu pełne i skuteczne rozwiązania dla projektu budowlanego. Jesteśmy Specjalistami od Betonu.

Beton był zawsze w centrum naszego zainteresowania. Nasze długoletnie doświadczenie zaowocowało wieloma innowacyjnymi produktami i rozwiązaniami w dziedzinie produkcji betonu. Dostarczamy beton tam, gdzie powstają mieszkania, przemysł i infrastruktura. Dopełnieniem oferty produktowej jest szeroka paleta świadczonych przez nas usług. Niezależnie od stopnia skomplikowania Państwa projektu nasi doświadczeni specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie.

 

 

Wywiady

Michał Głowacki: Trudności są naturalne, ale ich pokonywanie jest źródłem dużej satysfakcji

Michał Głowacki, Dyrektor Generalny Linii Produktowej Kruszyw w Holcim Polska (dawniej Lafarge), w rozmowie z redakcją czasopisma „Kruszywa” opowiada o swoich doświadczeniach zawodowych oraz ich wpływie na zarządzanie. Omawia wyzwania branży, takie jak: logistyka, potrzeby klientów, zrównoważony rozwój i problemy demograficzne. Podkreśla znaczen...

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.