Thomas Beton Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 91 420 10 21
E-mail: info@thomasbeton.pl
WWW: https://thomasbeton.pl/

Po 27 latach na rynku jesteśmy jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości betonu towarowego w północnej i środkowej Polsce, dostarczamy beton z 19 wytwórni. Łącząc dostawę betonu z szeroką gamą naszych pozostałych usług w dziedzinach doradztwa technicznego, transportu, pompowania oraz obsługi laboratoryjnej, możemy zapewnić Państwu pełne i skuteczne rozwiązania dla projektu budowlanego. Jesteśmy Specjalistami od Betonu.

Beton był zawsze w centrum naszego zainteresowania. Nasze długoletnie doświadczenie zaowocowało wieloma innowacyjnymi produktami i rozwiązaniami w dziedzinie produkcji betonu. Dostarczamy beton tam, gdzie powstają mieszkania, przemysł i infrastruktura. Dopełnieniem oferty produktowej jest szeroka paleta świadczonych przez nas usług. Niezależnie od stopnia skomplikowania Państwa projektu nasi doświadczeni specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie.

 

 

Wywiady

Cezary Garczarczyk: Bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego to nadrzędny cel, którym się kieruję

Cezary Garczarczyk, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Będzinie, w rozmowie z redakcją „Dróg Publicznych” opowiada o swojej motywacji do pracy związanej z infrastrukturą drogową oraz strategiach, jakie stosuje w zarządzaniu nimi. Podkreśla, że inwestycje drogowe muszą być skoncentrowane na potrzebach społeczności lokalnej, a angażowanie mieszka...

Reklama
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.