SIGMATEQ POLSKA

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 728 938 061
E-mail: biuro@sigmateq.pl
WWW: https://bariery-drogowe.pl/

Firma SIGMATEQ POLSKA zajmujemy się dostawą i montażem stalowych barier ochronnych oraz innych elementów bezpieczeństwa drogowego. Oferujemy wszystkie bariery drogowe i mostowe zgodne z obowiązującymi przepisami oraz normą EN1317

Wynajmujemy bariery tymczasowe typu MiniGuard do czasowego zabezpieczenia ruchu drogowego. Mamy w sprzedaży całą gamę stalowych balustrad wygrodzeniowych i balustrad mostowych zgodnych z KOT.

Wykonujemy montaż na terenie całego kraju a w naszych magazynach dostaniemy wszystkie elementy stalowych barier potrzebne do wymiany czy remontu.

Wywiady

Waldemar Gajeski: Mosty łączą ludzi

Waldemar Gajeski, dyrektor Dyrekcji Mostowej STRABAG, w rozmowie z redakcją czasopisma „Mosty” odpowiada na pytania związane m.in. z kryzysową sytuacją w branży budowlanej oraz rozwiązaniami systemowymi, które mogłyby pomóc polskim firmom go przetrwać. Ponadto omawia perspektywy branży mostowej na przyszły rok, a także zdradza, która realizacja ...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.