SIGMATEQ POLSKA

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 728 938 061
E-mail: biuro@sigmateq.pl
WWW: https://bariery-drogowe.pl/

Firma SIGMATEQ POLSKA zajmujemy się dostawą i montażem stalowych barier ochronnych oraz innych elementów bezpieczeństwa drogowego. Oferujemy wszystkie bariery drogowe i mostowe zgodne z obowiązującymi przepisami oraz normą EN1317

Wynajmujemy bariery tymczasowe typu MiniGuard do czasowego zabezpieczenia ruchu drogowego. Mamy w sprzedaży całą gamę stalowych balustrad wygrodzeniowych i balustrad mostowych zgodnych z KOT.

Wykonujemy montaż na terenie całego kraju a w naszych magazynach dostaniemy wszystkie elementy stalowych barier potrzebne do wymiany czy remontu.

Wywiady

Poprawa bezpieczeństwa w górnictwie zawsze będzie zależała od pracy zespołowej

W 2022 r. Wyższy Urząd Górniczy i podległe mu jednostki organizacyjne obchodzą jubileusz 100-lecia powołania do życia organów polskiego nadzoru górniczego. Z tej okazji w rozmowie z redakcją „Inżynierii Górniczej” dr inż. Adam Mirek, Prezes WUG, który objął to stanowisko pięć lat temu, dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, co ta roczn...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.