Reklama

Targi Stone już 23-25 listopada 2022. Jaka będzie tegoroczna edycja?

Targi STONE są jedynym w Polsce forum biznesowych spotkań specjalistów z branży kamieniarskiej
z odbiorcami kamienia, które po dwuletniej przerwie powracają do kalendarza imprez targowych. Swoją ofertę przedstawią renomowane firmy z Polski i zagranicy, prezentując całe bogactwo m.in. odmian naturalnego surowca, innowacyjne maszyny do przetwórstwa kamienia, a także gamę możliwości w zakresie wykorzystania kamienia w budownictwie oraz architekturze. Zwiedzający mogą liczyć na spotkanie z wystawcami z Europy m.in. z Hiszpanii, Litwy, Niemiec, Portugalii, Szwecji oraz Włoch, ale także z odległych Indii. W tym roku po raz pierwszy podjęliśmy współpracę z Federacją Indyjskiego Przemysłu Granitowego i Kamieniarskiego (FIGSI), która działa na rynku indyjskim od 1983 roku i skupia ponad 1300 członków. Zwiedzający targi Stone będą mogli poznać szerzej ofertę stowarzyszenia i nawiązać współpracę z firmami członkowskimi.

Targi Stone już 23-25 listopada 2022

Program targów jak zawsze zapewni nie tylko praktyczną wiedzę, ale także ogromną dawkę emocji i współzawodnictwa podczas licznych konkursów i mistrzostw dedykowanych kamieniarzom.

Z uwagi na tematykę, Targi STONE są idealnym miejscem stworzonym dla architektów, gdzie promuje się kamień naturalny i inne nietypowe materiały wykończenia wnętrz. To wydarzenie, które będzie inspirować oraz sprzyjać nawiązywaniu kontaktów biznesowych z dostawcami kamienia z całego świata.

Targi kamieniarskie nie tylko wydarzenie dla kamieniarzy

Niewątpliwie poznańskie wydarzenie ma do zaoferowania bardzo dużo właścicielom zakładów kamieniarskich, konserwatorom, inwestorom, projektantom, i architektom. To tu z bliska będzie można zbadać strukturę kamienia oraz porozmawiać ze specjalistami na temat technicznych aspektów jego wykorzystania. Ponadto specjaliści znajdą tu maszyny, narzędzia do obróbki kamienia, półprodukty i wyroby z niego wykonane oraz nowoczesne technologie znajdujące zastosowanie przy jego profesjonalnej obróbce.

Reklama

Wywiady

Arkadiusz Madaj: Jak pogodzić potrzeby gospodarcze i społeczne z chęcią zachowania historycznych obiektów?

Dr hab. inż. Arkadiusz Madaj, prof. PP, w rozmowie z redakcją czasopisma „Mosty” szczegółowo omawia powody powołania oraz cele działania Zespołu ds. Zabytkowych Obiektów Mostowych, którego jest kierownikiem. Wskazuje również na potrzebę stworzenia rejestru obiektów wymagających ochrony, opracowania wzorcowych specyfikacji technicznych oraz zapew...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.