Poznaj branżową wiedzę z pierwszej ręki!
Pobierz egzemplarze okazowe naszych czasopism

Nasze czasopisma to
Ekspercka wiedza
Artykuły przygotowane przez specjalistów branży infrastrukturalnej.
Rzetelne analizy
Szczegółowe opracowania techniczne, badania i case studies.
Praktyczne rozwiązania
Studia przypadków, realizacje inwestycji
i najlepsze praktyki z rynku.
i najlepsze praktyki z rynku.
Inspiracja i rozwój
Poszerzaj swoje kompetencje i śledź najnowsze trendy.
Mówią o nas!
(...) Dziś też „Magazyn Autostrady” można określić mianem lidera na rynku czasopism branżowych zajmujących się tematyką drogowo-mostową. Przez ostatnie dwie dekady krajowe drogownictwo przeżywało gwałtowny rozwój, jak również zmiany w systemie realizacji inwestycji i polityki, załamanie na rynku budowlanym, upadłości wielu firm, a nawet pandemię. Redakcja „Magazynu Autostrady” we współpracy z doświadczonym zespołem ekspertów zawsze reagowała na zaistniałe okoliczności, przedstawiając treści analogiczne do sytuacji trwającej w branży, będąc źródłem obiektywnych i fachowych wskazówek oraz komentarzy. „Magazyn Autostrady” to nie tylko drukowane treści, ale też dialog i współpraca z przedsiębiorstwami, instytucjami badawczo-rozwojowymi, stowarzyszeniami, poprzez wspólne podejmowanie inicjatyw związanych z wdrażaniem nowych technologii, prezentacjami najważniejszych projektów, organizowanie konferencji, seminariów, forów, a nawet webinarów.
Dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach
Pierwszy numer czasopisma „Mosty” był zwiastunem zmian jakościowych na polskim rynku wydawniczym dotyczącym infrastruktury komunikacyjnej. Bardzo dobra szata graficzna i układ pisma zachęcały środowisko inżynierów mostowych do prezentacji swoich osiągnięć na jego łamach. Piękne kolorowe fotografie podkreślały walory estetyczne budowanych obiektów mostowych, a współpraca redakcji z grupą wybitnych polskich mostowców gwarantowała wysoki poziom merytoryczny utrzymywany do dziś dnia. Śmiały pomysł i konsekwencja, z jaką ukazywały się kolejne numery – chwycił!
Od 2007 r. opublikowano na łamach czasopisma wiele wartościowych prac oraz udokumentowano dorobek polskiego mostownictwa z ostatnich lat. Zauważamy, że polskie mostownictwo z przeciętnego gracza lokalnej ligi osiągnęło znaczący progres i jest zauważalne dziś w Europie i na świecie.
Politechnika Wrocławska
Tematyka wydawanych materialów w czasopismie „Kruszywa" jest szeroka, od zagadnień geologicznych, hydrogeologicznych i geotechnicznych, poprzez technologie wydobycia i produkcji (w tym przeróbkę) kruszyw naturalnych i alternatywnych, zagospodarowanie surowców odpadowych, maszyny, urządzenia, rekultywacje oraz ochronę środowiska, do zagadnień prawnych, zarządzania, a także menadżerskich. Prezentowane są głównie materiały dotyczące wydobycia i produkcji kruszyw, przede wszystkim budowlanych, ale również kruszyw dla branży cementowej, wapienniczej, szklarskiej itd. Okazjonalnie drukowane są materiały dotyczące górnictwa węgla brunatnego, wydobycia rud czy też węgla kamiennego. Zgodnie z podtytułem czasopisma szczególne miejsce zajmują problemy z zakresu produkcji, zastosowania i transportu kruszyw, w tym tematy związane z nowymi, innowacyjnymi tendencjami rozwojowymi w produkcji i zarządzaniu, automatyzacja oraz zastosowaniem rewolucji przemysłowej 4.0.
Sieć Badawcza Łukasiewicz
„Magazyn Autostrady” od lat dostarcza nam informacje branżowe. Były w nim również opisywane szczególne dla nas momenty, jak na przykład sprowadzenie mobilnej mieszalni do recyklingu na zimno z Alaski dla polskiego kontrahenta"