Zbliżamy się do zakończenia remontu mostu w Ścinawie

Zaawansowanie prac przy remoncie zabytkowego, ponad 100-letniego mostu na Odrze w Ścinawie, wynosi już ok. 85 proc. W maju br. planujemy udostępnić go do ruchu i przystąpić do rozbiórki mostu tymczasowego. Zakończenie wszystkich prac przypada na III kwartał 2022 r.

Zbliżamy się do zakończenia remontu mostu w Ścinawie

Remont mostu w Ścinawie, w ciągu drogi krajowej nr 36, rozpoczął się w maju 2021 r. po uruchomieniu tymczasowego mostu objazdowego. Zakończono już montaż płyt chodnikowych i trwają roboty wykończeniowe. Wykonano izolację pomostu i przygotowywana jest powierzchnia pod ułożenie asfaltu twardolanego. Trwają roboty wykończeniowe na remontowanych balustradach oraz mycie konstrukcji stalowej mostu. 

Wartość realizowanego zadania to ok. 28 mln zł. 

źródło fot.: GDDKiA

przeczytaj również: „Na drodze – patrz i słuchaj”- akcja prewencyjna

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Otrzymasz dostęp do wybranych treści serwisu
  • Zyskasz wiedzę na temat „Nowości z branży”
  • Zapoznasz się z materiałami video
  • Otrzymasz dostęp do wybranych materiałów w „Katalogu realizacji”
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Zarejestruj się

Logowanie

Wywiady

Konrad Romik: Bezpieczeństwo ruchu drogowego w naszym kraju z roku na rok się poprawia

Konrad Romik, Sekretarz Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, w rozmowie z Anną Górską-Zychlą odpowiada na pytania dotyczące bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce, poprawy infrastruktury oraz założeń dążących do zmniejszenia liczby wypadków o połowę do 2030 r. Jak wygląda aktualnie stan bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce? Konrad R...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.