Mirosław Kotowski: Chcemy inspirować

KOSD Wrocław Sp. z o.o. Sp. k. to firma z polskim kapitałem i kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży górniczej. Zlokalizowana jest w miejscowości Nasławice w województwie dolnośląskim, niedaleko Wrocławia. Prezes Zarządu Mirosław Kotowski zajmuje się kreowaniem działań spółki już od 2012 r. W 10. rocznicę swojej działalności na łamach czasopisma „Kruszywa” odpowiada na pytania związane z historią firmy, jej asortymentem i planowanymi działaniami.

Mirosław Kotowski: Chcemy inspirować

KOSD Wrocław – kiedy wszystko się zaczęło?

Mirosław Kotowski: Historia naszej firmy zaczyna się w 1956 r., kiedy został powołany Rejon Eksploatacji Kamienia we Wrocławiu funkcjonujący przy Wojewódzkim Zarządzie Dróg we Wrocławiu. W tamtym czasie naszym podstawowym zadaniem było dostarczanie surowca do budowy i remontów dróg. Spółka KOSD Wrocław została sprywatyzowana w 2001 r. Od tego momentu rozpoczęła się długa droga w kształtowaniu i dochodzeniu do obecnego kształtu i pozycji na rynku. Mój udział w kształtowaniu i kreowaniu działań w Spółce rozpoczął się od 2012 r., z małą przerwą, i trwa do dziś.

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupioną prenumeratą lub subskrypcją.

Dlaczego warto wykupić dostęp?

  • Otrzymujesz dostęp do unikalnych treści serwisu
  • Uzyskasz dostęp do sekcji: „Tylko u nas”
  • Zapoznasz się z interesującymi materiałami, komentarzami przedstawicieli branży oraz wywiadami niepublikowanymi wcześniej na łamach naszych czasopism
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Wykup dostęp

Logowanie

Wywiady

Waldemar Gajeski: Mosty łączą ludzi

Waldemar Gajeski, dyrektor Dyrekcji Mostowej STRABAG, w rozmowie z redakcją czasopisma „Mosty” odpowiada na pytania związane m.in. z kryzysową sytuacją w branży budowlanej oraz rozwiązaniami systemowymi, które mogłyby pomóc polskim firmom go przetrwać. Ponadto omawia perspektywy branży mostowej na przyszły rok, a także zdradza, która realizacja ...

Relacje

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.