Mirosław Kotowski: Chcemy inspirować

KOSD Wrocław Sp. z o.o. Sp. k. to firma z polskim kapitałem i kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży górniczej. Zlokalizowana jest w miejscowości Nasławice w województwie dolnośląskim, niedaleko Wrocławia. Prezes Zarządu Mirosław Kotowski zajmuje się kreowaniem działań spółki już od 2012 r. W 10. rocznicę swojej działalności na łamach czasopisma „Kruszywa” odpowiada na pytania związane z historią firmy, jej asortymentem i planowanymi działaniami.

Mirosław Kotowski: Chcemy inspirować

KOSD Wrocław – kiedy wszystko się zaczęło?

Mirosław Kotowski: Historia naszej firmy zaczyna się w 1956 r., kiedy został powołany Rejon Eksploatacji Kamienia we Wrocławiu funkcjonujący przy Wojewódzkim Zarządzie Dróg we Wrocławiu. W tamtym czasie naszym podstawowym zadaniem było dostarczanie surowca do budowy i remontów dróg. Spółka KOSD Wrocław została sprywatyzowana w 2001 r. Od tego momentu rozpoczęła się długa droga w kształtowaniu i dochodzeniu do obecnego kształtu i pozycji na rynku. Mój udział w kształtowaniu i kreowaniu działań w Spółce rozpoczął się od 2012 r., z małą przerwą, i trwa do dziś.

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupioną prenumeratą lub subskrypcją.

Dlaczego warto wykupić dostęp?

  • Otrzymujesz dostęp do unikalnych treści serwisu
  • Uzyskasz dostęp do sekcji: „Tylko u nas”
  • Zapoznasz się z interesującymi materiałami, komentarzami przedstawicieli branży oraz wywiadami niepublikowanymi wcześniej na łamach naszych czasopism
  • Będziesz na bieżąco w temacie aktualnych wydarzeń branżowych
Wykup dostęp

Logowanie

Wywiady

Tomasz Oracz: Skupiamy się na tym, aby innowacje były skuteczne i przynosiły wymierne korzyści

Tomasz Oracz, Członek Zarządu TPA sp. z o.o., w rozmowie z redakcją „Magazynu Autostrady” odpowiada na pytania dotyczące nowych wyzwań zawodowych, działalności spółki oraz jej planów na przyszłość. Ponadto omawia zmiany, jakie na przestrzeni lat zachodziły w branży infrastrukturalnej, a także porusza kwestię nowych technologii. W styczniu br. ob...

Relacje

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.